Як зекономити час та гроші при покупці жд білета

Літо – час відпочинку, відпусток. Часи, коли потрібно стояти в чергах залізничних кас, щоб просто дізнатися чи є квиток, пройшли (хоч зараз можна купувати квитки і таким старим способом, якщо є бажання). Зараз залізничні квитки можна купувати онлайн за допомогою нового сервісу Приватбанку. За допомогою Інтернету можна планувати час від’їзду, бо білетів на потрібну дату може і не бути, особливо на популярних напрямкав в період відпусток. Також за декілька хвилин можна обрати вагон, розміщення в вагоні, яке дуже важливе, бо той, хто їздить в потягах знає, що не всі місця в вагоні рівнозначні у зручності. Їхати потрібно багато годин, тому всі деталі потрібно спланувати. Також, звичайно, плануються і витрати, бо різні варіанти квитка дають різну ціну.

Для цього потрібно перейти на спеціалізований сайт Приватбанку з продажу жд билетів https://bilet.privatbank.ua/train. Потрібно сказати, що сервіс дуже зручний, з ним може працювати навіть людина, яка не має жодного уявлення про покупки онлайн. Сайт немов за руку веде людину, пропонуючи здійснити дії крок за кроком.
Спершу пропонується обрати пункт відправки і призначення – система вгадує населений пункт за першими літерами, що зручно для людей, які повільно набирають на клавіатурі. Також потрібно обрати, чи потрібно їхати в одну сторону чи туда і назад (за замовчуванням стоїть поїздка в одну сторону). Нижче потрібно обрати дату від’їзду. При обранні дати покупки білета показується, чи є на обрану дату вільні місця.

Пункти відправлення і прибуття

Пункти відправлення і прибуття

Якщо є вільні місця – потрібно обрати потяг, оскільки їх може бути декілька.
Потім пропонується обрати вагон, на кожному вагоні з вільними місцями позначується кількість місць, доступних для бронювання. Це зручно, якщо потрібно декілька білетів.

Вибір потяга

Вибір потяга

Після вибору вагуну відкривається схема самого вагону, де показано, які саме місця вільні можна обрати ті, які більше всього до вподоби.

Вибір вагона

Вибір вагона

Потім форма пропонує ввести ім’я і фамілію, також потрібно обрати серед трьох типів білета – дорослий, студент чи дитина.

Вибір місця в вагоні

Вибір місця в вагоні

Також можна вказати додаткові сервіси для пасажира – з чаєм, постільною білизною (чи без цих додаткових послуг). Також потрібно вказати номер мобільного телефона чи адресу електронної пошти.

Ім'я та прізвище

Ім’я та прізвище

Далі переходимо до оформлення білетів – потрібно обрати способи оплати – карткою чи за допомогою сервіса Приват24. Квітанцію про оплату ми отримуємо на електронну пошту, яка вказується в спеціальному вікні. Потім цю квитанцію показуємо в білетній касі на вокзалі і отримуємо білет.

Додаткові сервіси

Додаткові сервіси

Сервіс зручний і дуже простий, потрібно тільки потурбуватися куда і коли їхати у відпустку і збирати гроші на відпочинок. Про дорогу потурбується сервіс Приватбанку.

Оплата квитка

Оплата квитка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *