Робота для тих, хто не може себе знайти

Віддалену роботу можна робити навіть у подорожах

Віддалену роботу можна робити навіть у подорожах

Знайти роботу зараз дуже важко. Безробіття велике, в тому числі серед добре освічених людей, особливо в провінційних населених пунктах. Також я часто бачу на вулицях знедолених людей. І знедолених не через те, що вони щось у житті натворили – пили, гуляли, робили інші речі, які називаються спалюванням життя. Я бачу звичайних людей, які чимось не вгодили суспільству – одні не в такій сім’ї виросли, іншим не пощастило зі здоров’ям. Чого тут казати, інколи коли людина не вирізняється просто хорошою зовнішністю чи має фізичні вади (навіть просто слабке здоров’я) і не має багатих батьків просто відкидається суспільством. Багатому, здоровому, красивому і розумному часто не знайти собі відповідної роботи, а тут людина позбавлена яскравих даних, для таких часто не знаходиться хорошого місця серед хороших оплачуваних вакансій. Наше суспільство, яке позбавлене поділу на касти, як в Індії, теж вирізняється кастовістю. Однак люди, які мають бажання працювати, повноцінно жити, однак не можуть знайти роботи в офіційного роботодавця (безробіття, життя у провінційному населеному пункті), можуть спробувати себе у віддаленій роботі. 

Робота для тих, хто не може себе знайти

Робота для безробітних

Так було завжди - на хороші робочі місця багато бажаючих, а місць мало

Так було завжди – на хороші робочі місця багато бажаючих, а місць мало

Безробітні часто мають низький соціальний статус, який не є офіційним терміном, це швидше суб’єктивна суспільна оцінка, яку всі замовчують. Замовчують то замовчують, а хто підійде і допоможе “стати на ноги” людині без підтримки? Ми всі обходимо знедолених людей стороною. Ну дамо декілька гривень, але ж всім хочеться сім’ї, житла, хорошого відпочинку, і чого вже там казати, хороших дорогих красивих речей.

Що є в бузробітних того, чого немає в зайнятих? Багато часу, який при наявності бажання можна трансформувати в гроші. Наприклад, людина працює, скажімо на найманій роботі за декілька тисяч гривень в місяць. В позаробочий час вона може підзаробити, але цього часу дуже небагато, тому вона все життя працює на якомусь рівні, однак планка заробітку піднімається дуже повільно. Можливість працювати сумлінно, старанно, наполегливо дає хороші перспективи заробітку віддаленій роботі через Інтернет. Тим більше, що творчий підхід виробляється з великою практикою і дає можливість знайти винятково свою нішу, ще ніким не зайняту, а це може сприяти збільшенню заробітків.

Інтернет дає дуже багато можливостей. Наприклад, людина може робити свій сайт не одну-дві години в день, як це мають можливість люди, які працюють на роботах із денною занятістю (це може бути не сайт, а віддалена робота, наприклад з програмування), а може приділити цій роботі цілий день, навіть вісім-дванадцять годин, якщо є бажання і час. Не подумайте, що я говорю про людей з обмеженими можливостями, це може бути будь-яка людина, яка вперто не може знайти собі роботи, що б задовільняла його бажання. Однак наш час дає можливість працювати віддалено і людям з обмеженими можливостями, які мають вади, що не дозволяють влаштуватися на звичайну роботу. Про види віддаленої роботи можна прочитати тут.

Кроки, які потрібно зробити, щоб заробляти

Потрібно по-перше купити комп’ютер і підключити його до Інтернету. По-друге, освоїти спеціальність – розробка сайтів, робота з текстами, програмування, робота з фотографіями. По-третє – почати працювати і заробляти досвід і авторитет. Коли людина стане хорошим віддаленим спеціалістом, вона зможе заробити дуже хороші гроші – на розробці сайту, дизайну сайту, розробці баннерів, програмуванні, роботі з фотографіями можна заробити сотні і навіть тисячі гривень на день (початківцям реально заробити прожитковий мінімум, працюючи повний робочий день). Для цього потрібно добре робити роботу, а потім за допомогою створеного авторитету можна працювати за більші гроші і отримувати більше замовлень. Якщо ви станете добре розбиратися в якійсь темі, можна зробити власний сайт, який може мати багатотисячне відвідування і також зможе дохід своєму власнику.

Соціалізація людей з допомогою Інтернету

Покращити своє життя допоможе віддалена робота

Покращити своє життя допоможе віддалена робота

Звичайно, ви скажете гроші, гроші, а де людські потреби у спілкуванні таких людей. З людським спілкуванням насправді просто – Інтернет дає необмежені можливості для знайомств і спілкування. Вас цінять за те, що ви знаєте і можете, реально робите.

Я не пропоную стати Інтернет-зомбі і розчинитися у мережі, ставши відлюдькуватим і, як кажуть у нас, соціопатом. Спілкування з живими людьми, живе спілкування необхідне. Але для хорошої соціалізації людини потрібна робота. Потрібно мати можливість заробити на себе і бути фінансово незалежним. Таку можливість дає Інтернет. А людина, яка незалежна і впевнена в собі, завжди знайде собі спілкування з однодумцями.

Інтернет робота дає хороший шанс всім, але, повторюся, перевагу мають ті, у кого багато часу і хто має можливість бути наполегливим і цілеспрямованим, не відволікаючись на буденщину. Білл Гейтс сказав, що фірми, які не перейдуть в онлайн, приречені на вимирання. Звичайно, це перебільшення, однак гроші потроху перетікають в Інтернет.

Питання про наявність здібностей в людини і їх вплив на результат

Відносно здібностей, мені одного разу довелося чути одне порівняння тих, хто займається металопошуком різних старовинних речей. Хто знайде більше старовинних монет – той хто має апарат для пошуку монет за 100 доларів (який бачить на 10 сантиметрів в глибину) чи той, хто має апарат за 1000 доларів (і може підняти річ на метровій глибині). Відповідь – хто вийде в поле, а не буде мріяти перед телевізором. Хто реально щось робить, той отримує реальний результат і розвивається у напрямку, в якому працює.

Ще запитання – хто більше вмів грати на фортепіано у місячному віці – простий сантехнік чи відомий на весь світ фортепіаніст? Вміли однаково, різниця між ними полягає в тому, що той, хто добре грає на фортепіано, займається кожен день протягом кількох годин багато років, і він є хорошим спеціалістом з гри на музичному інструменті (а сантехнік відповідно хорошим спеціалістом по сантехніці). Я десь читав, що незалежно від природніх задатків, якщо людина займається первною справою десять тисяч годин, він стає хорошим спеціалістом у тій чи іншій галузі.

Відносно відповідної освіти – багато інтернет-спеціальностей не викладають у вузах, в цьому плані у всіх рівні можливості. Справа в тому, що в Інтереті все дуже швидко змінюється, а вузівська освіта дуже інертна і неповоротка, викладачі не знають нових тенденцій, тому вузи і не дуже придатні для підготовки спеціалістів з віддаленої роботи. Однак в мережі легко знайти відповідні курси – платні і безплатні. Різниця у платних і безплатних полягає у тому, що, як правило, платні більш нові і за ними можна швидше чомусь навчитися. Однак також є багато безплатної інформації, за якою при певних затратах часу можна освоїти спеціальність для віддаленої роботи в Інтернеті.

Зуби до косметичного втручання і після

Зуби до косметичного втручання і після

Хто хоче покращити своє здоров’я і добре виглядати, можуть відвідати Prima Clinic у Києві. Тут нададуть всі послуги із лікування та протезування зубів, однак спеціалісти клініки окрім здоров’я, нададуть зубам естетичного вигяду. Імплантологія і косметична стоматологія – фішка клініки, яка відрізняє її з-поміж схожих закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.