Душові кабіни для всіх

Після заняття спортом необхідно прийняти душ

Після заняття спортом необхідно прийняти душ

Житло зі зручностями – це перш за все наявність води, а вода для нас – не тільки для готування їжі та гігієни, а й можливість розслабитися, освіжитися. Звичайно, найкращий варіант для ванної кімнати – облаштування ванної та душової кабіни одночасно, щоб був вибір. Однак інколи площа санвузла не дозволяє розвернутися і доводиться задовільнятися тільки душовою кабінкою.

Душові кабіни Керамасвіт

Душ покращує самопочуття людини

Душ покращує самопочуття людини

Не потрібно думати, що душова кабіна якось обмежує людину. Навпаки, деякі люди люблят перебувати тільки в душі – сучасні душові пристрої – це цілі системи, які мають функції парової бані, гідромасажу, інфрачервоної сауни, тут можна проводити аромотерапію, вони мають функції, які просто неможливо використовувати у ванних. Крім того, душові кабіни не займають так багато місця і вважаються більш економними щодо використання води та енергії на підігрів, у порівнянні з ванними.

Фірма Керамасвіт (Keramasvit) пропонує душові кабінки фірм Kolo, Cerzanit, Ravak, Radaway, Santeh. Вони різних типів – можуть бути відкритими и закритими. Відкриті встановлюються в кутку, їхні стінки прилягають до викладених плиткою стінок ванної. Душові кабінки закритого типу мають свої стінки, дах, піддон, їх можна монтувати будь-де.

Особливості душової кабіни

Стіки і двері душової кабіни роблять з загартованого скла чи пластику, часто містять покриття, на якому не затримується вода. Піддони роблять з акрилу, кераміки, металу, природнього каменю. Висота піддону регулює висоту входу – чим нижчий піддон, тим легше його переступати. Розміри душової кабіни різні, однак для комфортного перебування всередині душову систему потрібно брати зі стороною більшою, ніж 90 сантиметрів.

Функції душової кабіни

Душ і душові кабінки роблять наше життя простішим

Душ і душові кабінки роблять наше життя простішим

Чим дорожча і більша кабінка, тим більше функцій в ній можна встановити. Сучасні душові кабіни можуть володіти наступними функціями – гідромасаж горизонтальний та вертикальний, турецька баня (парогенератом створює пар температурою біля 50 градусів), тропічний душ (невеличкі крапельки створюють ефект дощу), аромотерапія (нагадує сауну, разом з паром в кабіну впускаються ароматичні масла), вентиляція (для рівномірного розподілу пару), контрасний душ (коли по черзі подається холодна і гаряча вода), хромотерапія (лікування світлом), управління голосом та інші функції.

Фірма Керамасвіт доставляє душові кабіни по всій Україні, а у Львові кабіну доставлять під під’їзд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.