Інтернет-магазин Wp shop для WordPress

Інтернет-магазин – не повністю пасивний заробіток, а також не робота, яка дозволяє працювати віддалено. Однак торгівля в Інтерт-магазині дозволяє керувати своїм часом і мати не тільки вільну хвилину чи годину, а й день-другий навіть при щоденних замовленнях через такий віртуальний магазин. Одним із найпопулярніших платформ для незалежної інтернет-торгівлі є Інтернет-магазин Wp shop для WordPress.

Інтернет-магазин Wp shop для WordPress

Інтернет-магазинів для CMS WordPress існує багато, однак переважно всі вони іноземні. З технічною підтримкою в них досить важко, також проблематично перекласти на українську мову (хоча російські версії є в багатьох зарубіжних магазинів на WordPress).

Зараз все більшу популярність завойовує інтернет-магазин Wp-shop, який виконаний у формі плагіна. Крім плагіна Wp-shop для коректної роботи потрібно ще встановити плагін cforms, ці два плагіни є на сторіночці розрозбника wp-shop.ru.

Розробник пропонує безплатну версію магазину, яку можна скачати на сайті. Дивно, однак безплатна версія повнофункціональна, хоча і не має технічної підтримки.  Однак магазин має відеоуроки для роботи в магазині, якщо їх уважно подивитися, то можна і обійтися без технічної підтримки. Хоча технічну підтримку можна купити і до безплатної версії, просто пожертвувавши невелику суму через сайт розробників.

Платними є тільки шаблони, які пристосовані для торгівлі певними товарами. Вартість шаблону на українські гроші – 1500 – 2000 гривень (при курсі 21 гривні за долар), перерахунок робиться без проблем в Україні через банк. Я обрав шаблон для торгівлі книгами, можете подивитися, що в мене вийшло http://zahidknyha.com.ua/ Також при купівлі шаблону надається постійна і необмежена технічна підтримка (на російській мові), що дуже важливо, оскільки різних деталей в роботі магазину може бути багато. Наприклад, в мене збоїв плагін cforms, його поправили розробники. Крім того, при купівлі шаблону розробники самі встановлюють і настроюють інтернет-магазин на хостінгу. Цікаво, що в шаблоги інтегруються слайдери, баннери, що полегшує роботу з оформленням.

Техпідтримка наголошує, що не консультує по Worpress, а тільки по магазину, деякі дрібні питання може пропустити і не відповісти. Але якщо бути ввічливим і наполегливим – на все дадуть відповідь. Звичайно, бажано мати базову підготовку у Вордпресі.

Як перекласти магазин Wp shop на українську мову

Є в WordPress файл локалізації, там рядок за рядком можна перекладати меню теми на іншу мову. Так можна перекласти практично весь магазин. Для роботи всіх рядків (пунктів меню) не потрібно, тому пошуком можна обирати тільки ті, які використовуються. Переклад на іншу мову (локалізація) детально описані у відео на сайті розробника (є спеціальний канал Youtube), тривалість відео – трохи більше трьох хвилин.

Щоб перекласти доставку, яка зроблена з допомогою плагіна cforms, потрібно зайти у WordPress в пункт меню форми cforms і там проводити редагування того пункту меню доставки, який вам потрібен. Нічого складного

Оформлення та настройка доставки та оплати в Wp shop

Wp shop для WordPress пропонує налаштувати різні види доставки. Є вбудовані – кур’єрська доставка, пошта Росії, міжнародна доставка, самовивіз. Відверто кажучи, я не зміг змінити логотип пошти Росії на логотип Укрпошти (думаю логотип можна змінити, але потрібно помучитися або бути програмістом). Тому я відмовився від цього виду доставки. Для інтернет-магазину, який я робив, я залишив тільки післяплату, яку переробив у плагіні cforms з кур’єрської доставки, там красивий логотип із кур’єром, який тримає в руках посилку. Також є невеликий недолік – якщо робити всі види доставок, то вартість доставки є фіксованою, її не можна зробити залежною від відстані чи маси посилки. Це розробники обіцяють поправити в майбутньому.

Післяплату за своїм досвідом в Україні краще робити за допомогою Нової пошти, якщо немає в населеному пункті відділення цієї транспортної компанії, то Укрпошти. На теренах Росії хороша кур’єрська служба http://www.express.ru/, яка пропонує швидку доставку не тільки по території Росії, а й на теренах СНД, також ця експрес служба доставляє з Росії по цілому світу. Інтернет магазин після покупки пропонує ввести свої дані.

Оплату можна настроїти з допомогою єдиної каси. Тільки спершу потрібно встановити інтернет-магазин Wp-shop, а потім вже реєструватися в Єдиній касі, оскільки в Єдину касу потрібно вставити якийсь код, який дається в настройках оплати магазину. Я у своїй версії залишив тільки післяплату, це значно полегшує роботу. Після замовлення йде три листа – на адмінку Вордпресу, на електронну пошту продавцю і покупцю. Тому у подальшому листуванні можна домовитися як відсилати і як буде проходити оплата. Це простий спосіб, який добре підходить для торгівлі нескладними товарами, наприклад книгами.

За допомогою плагіна Wp-shop для WordPress можна зробити повнофункціональний інтернет-магазин. І це не складно – робота іде в простій і популярній системі керування сайтами Вордпрес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.