Фестиваль гармат Сальви лицарській звитязі у Галичі 2015

Старостинський замок у Галичі - тут відбуватиметься фестиваль гармат

Старостинський замок у Галичі – тут відбуватиметься фестиваль гармат

Фестиваль гармат Сальви лицарській звитязі відбудеться в Галичі, на території Старостинського замку (на замковій горі) 23 серпня 2015 року. Це третій фестиваль цього року, який організовує заповідник Давній Галич. Напередодні відбулося відкриття пам’ятного знаку про судоплавство на Дністрі, також був показ старожитностей у Картинній галереї. Сподіваємось, що на цьому галицькому фестивалі буде можливість оглянути ці пам’ятки всім бажаючим.

Фестиваль гармат Сальви лицарській звитязі у Галичі 2015

Програма фестивалю гармат на замковій горі у місті Галич

Церква Різдва у Галичі, вона стоїть від місця проведення фестивалю Сальви лицарскій звитязі

Церква Різдва у Галичі, вона стоїть від місця проведення фестивалю Сальви лицарскій звитязі

Фестиваль на замковій горій, на території Старостинського Замку у Галичі відбудеться 23 серпня 2015 року.

Буде святковий ярмарок, на якому будуть народні страви, буде варитися козацький куліш, який зможуть спробувати всі бажаючі, традиційні напої фестивалю – медовуха, медовий квас. На ярмарку можна буде купити сувеніри, подивитися на майстер-класи.

Будуть лицарські турніри за участю клубів історичних реконструкцій Івано-Франківська, Львова і міста Галич, можливо приїдуть ще інші лицарі з України, однак більшість любителів середньовічної історії поїдуть на фестиваль у Меджибіж, який відбуватиметься 22 – 24 серпня.

Вид на Дністер із замкової гори у Галичі

Вид на Дністер із замкової гори у Галичі

На фестивалі гармат Сальви Лицарській звитязі у Галичі також будуть проводитися козацькі змагання, показ клубів бойового гопаку з Івано-Франківська, Львова, Луцька (Школа козацького гарту), Тернополя.

Цікавою має бути виставка середньовічних гармат, також будуть майстер-класи, конкурси, кожен зможе потримати в руках середньовічну зброю та сфотографуватися з лицарями, одягнути лицарські обладунки.

Звичайно, можна оглянути руїни галицького Старостинського замку, хоча останнім часом проведено реконструкцію башти і частини стіни. Однак костел святої Катерини, який також планувалося відбудувати, перебуває у руїнах.

Як добратися до Галича на фестиваль гармат

Новий костел у Галичі, вид з гори, на якій стоїть Старостинський замок

Новий костел у Галичі, вид з гори, на якій стоїть Старостинський замок

До Галича з Івано-Франківська добратися неважко – із залізничного вокзалу щопівгодини, курсують автобуси. Вартість квитка – біля 10 гривень. Біля радіозаводу у мікрорайоні Пасічна на перехрестку біля автостанції 2 приватні автобуси курсують на Бурштин, однак можна доїхати і до Галича. Ці приватні автобуси їздять нерегулярно, вони набирають людей до повного автобуса. Автобуси їдуть попри замкову гору, тому ними добиратися найзручніше. Також до Галича на фестиваль гармат можна добратися приміським потягом “Червона рута” із залізничного вокзалу, їде потяг біля сорока хвилин. Від залізничного вокзалу до замкової гори потрібно іти біля півгодини пішки. Взагалі це популярний напрямок, добратися неважко.

Погода у Галичі на День незалежності 23 – 24 серпня 2015

Руїни костелу святої Катерини на території галицького замку

Руїни костелу святої Катерини на території галицького замку

Погода у місті Галич 23 серпня має бути теплою, небо ясне, без опадів, температура до 25 градусів тепла, в понеділок, 24 серпня температура може досягати 30 градусів, буде справжня спека.

Розваги у Галицькому районі та рибалка на Дністрі

Вид на храм Пантелеймона 12 століття поблизу Галича

Вид на храм Пантелеймона 12 століття поблизу Галича

Поблизу Галича можна відвідати храм Пантелеймона ХІІ століття, він стоїть у селі Шевченкове (у минулому це село називалося Святого Станіслава) за селом Залуква, потрібно іти три кілометри на Захід від Галича. В Галичі можна відвідати Храм Різдва 15 століття, музей караїмської культури, музей Національного заповідника Давній Галич, біля Галича є село Крилос, де був центр стародавнього Галича, тут є міські укріплення, історичний музей, музей народної архітектури під відкритим небом і лісництво із невеликим зоопарком та музеєм Галицького природного заповідника. Окрім фестивалю гармат на замковій горі є на що подивитися.

Руїни муру галицького замку

Руїни муру галицького замку

Замковий рів у Галичі

Замковий рів у Галичі

Стародавнє підземелля

Стародавнє підземелля

Також можна порибалити на Дністрі, Лукві та Лімниці. Риба водиться різноманітна – щука, судак, окунь, толстолобик, у минулому столітті в Дністрі в цій місцевості ловили осетрів, яких зараз можна побачити біля Заліщиків, осетри були великі, однак не такі як самый большой осетр, фото – це справжня риба-гігант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *