Готель Discovery у місті Львів

МістоDiscovery готель розміщується у центральній частині Львова (20 хвилин пішки чи 5 хвилин на автобусі до площі Ринок). Відстань від аеропорту – 5 кілометрів, до залізничного вокзалу – півтори кілометри.

Історія

Історія вулиці, на якій розміщений готель Дискавері. Старовинна споруда ХІХ століття розміщується по вулиці Академіка Єфремова 7. Ця вулиця багато разів змінювала назву – з 1863 по 1871 роки вона називалася Штандовська на Байках, з 1871 по 1935 роки – Мурарська (тут був квартал мулярів), з 1935 по 1942 роки – Чеслава Мончинського, з 1942 по 1944 роки – Шлезвігштрассе, з 1944 по 1946 роки – Чеслава Мончинського, з 1946 по 1992 роки – Карла Маркса, з 1992 року – Академіка Єфремова.

Академік Єфремов (Охріменко) був суспільним діячем, політиком, літературним критиком, істориком літератури, членом Наукового товариства імені Тараса Шевченка. У 1919 році Сергія Єфремова обрали академіком Української Академії Наук.

Готель

Номера в готелі Дискавери Б&Б:

 1. Двомісний з одним двоспальним ліжком, є ванная кімната з душовою кабінкою.
 2. Тримісний економ. Одна жила кімната, є три односпальні ліжка, стіл, стілець, шафа, телевізор.
 3. Тримісний економ. Одна жила кімната.
 4. Двохмісний твін. Одна жила кімната, є два односпальні ліжка.
 5. Тримісний номер.
 6. Сімейний стандарт. Дві жилі кімнати, є душова кабінка.
 7. Восьмимісний номер для жінок. Одна жила кімната, кухня, ванна кімната з душовою кабінкою.
 8. Сімейний покращений номер. Дві жилі кімнати, кухня, ванна кімната з душовою кабінкою.

Номер

Послуги

Послуги в готелі Discovery B&B:

 • камера схову;
 • безкоштовний Wi-Fi;
 • безкоштовні сніданки з 7 до 10 години;
 • є внутрішній дворик зі столиками.

В готелі не можна перебувати з домашніми тваринами, курити, слухати гучну музику, шуміти.

Що подивитися

В центральній частині Львова є багато визначних історичних пам’яток:

 1. Кафедральний костел ХIV століття. В костелі красивий старовинний іконостас. В храмі поховано багато визначних міщан. Їх надгробні пам’ятники виконані у вигляді середньовічних лицарів.
 2. Оглядовий майданчик на годинниковій вежі ратуші. З оглядового майданчика видно всю стару частину Львова.
 3. Історичний музей на площі Ринок. Розміщується у старовинній будівлі, займає декілька поверхів. Довкола ратуші є будинки, які були споруджені ще в ХV столітті. На площі ринок є музей-аптека, в якому можна подивитися старовинне обладнання, яким у минулому користувалися фармацевти.
 4. Арсенал входив в систему укріплень Львова. Збереглися руїни башти, стіна із напівкруглими бастеями, яка йшла перед арсеналом. Неподалік – порохова вежа. Позаду арсеналу – руїни синагоги Золота Роза.
 5. Високий Замок – пагорб над містом. Від замку збереглася невелика ділянка стіни. Під Високим замком збереглися храми, які були споруджені ще в давньоруський часи – церква Святого Миколая, костел Марії Сніжної.

Карта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.