Санаторно-туристичний комплекс “Трускавець 365”

ГотельСанаторно-туристичний комплекс «Трускавець 365» входить в мережу туристичних комплексів, в яку входять заклади для відпочинку і оздоровлення «Київ 365», «Ворохта 365», «Черкаси 365». Всі відпочинкові заклади працюють цілорічно, про що говорить їх назва – «запрошуємо гостей 365 днів на рік».

Відпочинково-оздоровчий комплекс

Комлекст «Трускавець 365» розміщується у центрі Трускавця поряд з палацом культури Шевченко, у 500 метрах від кювету № 1 та у 300 метрах від залізничного вокзалу.

Готель налічує 190 номерів, які мають рівень комфорту, що відповідає трьом зіркам. Номери розміщені з 2 по 9 поверхи. На першому та другому поверхах є рецепція, кафе, в якому харчуються за системою «шведський стіл», невеликий, але повноцінний бювет, ігрова кімната для дітей. У готелі можна проконсультуватися у терапевта-консультанта, який порадить, як потрібно вживати лікувальну воду при тих чи інших захворюваннях. Неподалік від рецепції є перукарня, кабінет стоматолога. Детальніше можна подивитися на сайті tur365.com.ua.

В готелі можна замовити екскурсії – катання на гірських лижах, кінні прогулянки, сплав по ріці Стрий, велосипедні подорожі. В Трускавці можна не лишень оздоровлюватися, але й активно відпочивати у будь-яку погоду та у будь-яку пору року.

Місто

Курорт Трускавець

Курот Трускавець розміщений у мальовничому карпатському передгір’ї. Місто відоме джерелом води «Нафтуся», яка допомагає оздоровитися від різноманітних захворювань. В місті красива архітектура у польському, австрійському та радянському стилях, великий парк, кінотеатри, кафе. Це затишний карпатський курорт. Неподалік – Дрогобич з красивим середньовічним костелом і баштою, яка у минулому була фортечною вежею.

З Трускавця можна замовити екскурсії до Львова (старовинна середньовічна архітектура міста), Мукачево (Замок Паланок, поблизу замок у Середньому та замок у Хусті), Славське (гірськолижні витяги), Східницю (лікувальна вода), також можна замовити тур по замках Львівщини (Золочів, Підгірці, Олесько), Урич (скельна фортеця Тустань). В Західній Україні є багато цікавих міст – в Тернопільській області є багато старовинних замків, заповідник Товтри. У Закарпатській області є солоне озеро у Солотвино, термальні джерела у Берегово, найвисокогірніший гірськолижний курорт Драгобрат. В Івано-Франківській області є Манявський скит, скельна фортеця у Бубнищі, найбільший у Східній Європі гірськолижний курт Буковель, Дністровський каньйон. У Чернівецькій області є Хотинська фортеця, у Кам’янці-Подільському є найбільший замок в Україні та середньовічна міська архітектура.

Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.