Азовське море: чим так привабливий відпочинок

ПляжДля кращого відпочинку потрібні кращі місця, і курорти Азовського моря ідеально підходять для цього. Тут хороший клімат (мало опадів, велика кількість сонячних днів, відсутність задушливої ​​спеки), тепле море, десятки варіантів для оздоровлення розваги.

Курорти

Відпочинок на популярних курортах Азова: Бердянськ, Генічеськ, Кирилівка – не має обмежень за віком або за направленнями. Ці місця обирають і молоді компанії, для яких доступні водні атракціони і розваги за межами пляжу (дискотеки, нічні клуби, луна-парки), і досвідчені туристи, які віддають перевагу спокійному і відокремленому відпочинку.

Особливо вимогливою категорією туристів є відпочиваючі з дітьми, але і вони не можуть встояти перед чарівністю курортів Азовського узбережжя. Чисті і доглянуті пляжі (в основному піщані або з додаванням дрібного черепашнику), на міських і центральних пляжах зручні і пологі спуски до води, а море – чисте, і як правило, без стрімчастого дна. За межами пляжу зведені аквапарки, дельфінарії, контактні зоопарки та шоу під відкритим небом.

Пейзаж

Відпочинок

Азовське море прекрасне в будь-яку пору року, але влітку – це особливе задоволення. Не занадто глибоке, спокійне і чисте – купатися одне задоволення. Вода в морі практично завжди тепла, а значить, ризик переохолодження і простуд зводиться до мінімуму. За рахунок швидкого прогрівання купальний сезон починається вже в червні, і зберігається при вдалих погодних умовах до середини вересня.

Ще один найважливіший для всіх відпочиваючих критерій – їжа. Вирушаючи у відпустку на один з азовських курортів, не доведеться запасатися їжею про запас: місцеві ринки з сезонними продуктами і свіжими морепродуктами, супермаркети і продуктові магазини, кафе в будь-який час дня і ночі зможуть задовольнити будь-які гастрономічні побажання.

Ціни на будь-які види товарів і послуг не завищені. Вартість оренди житла в Генічеську або Кирилівці можна порівняти з розцінками на курортах поблизу Дніпра, при цьому користі і розваг набагато більше. Що стосується чорноморських курортів, то навіть найбільш популярний серед відпочиваючих Бердянськ відрізняється бюджетними цінами, не говорячи вже про менш популярні локації.

Відпочинок на Азовському морі лідирує за багатьма параметрами, і туристична любов – наочне тому підтвердження, кожна відпустка дарує багато вражень і запам’ятовується на довгі роки.

Матеріал підготувала транспортно-туристична компанія Харьков-Кирилловка, яка здійснює автобусні рейси до Азовського моря.

Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.