Тури до Єгипту з компанією Anex Tour

ПірамідиСкільки б не розвивалися різні туристичні напрямки, для відпочинку на морі у Єгипту немає альтернативи. Недорого, відносно недалеко (летіти на літаку біля трьох годин), хороший клімат, найтепліше море в світі з коралами та рибками. Компанія Anex Tour пропонує недорогий і якісний відпочинок у Єгипті.

Переваги

Переваги відпочинку у Єгипті:

 1. Тут цілорічно тепло, влітку спекотно. В Хургаді практично постійно дме вітер, який робить клімат не таким спекотним.
 2. Маски та трубки для плавання, захисне взуття на ноги, сонцезахисний крем краще купувати в Єгипті, ці товари тут дешеві та якісні.
 3. Повітря насичене сіллю, тому корисне для астматиків. Напади астми тут можуть зникнути повністю практично без будь-яких ліків.
 4. Є різноманітні екскурсії. Найпопулярніші: Каїр (каїрський музей та піраміди), Луксор (Лусорський язичницький храм та могили фараонів у долині царів), Райський острів (прогулянки на катері і коралові рифи), океанаріум, сафарі (прогулянки по пустелі на автомобілях та квадроциклах). На екскурсіях можна купити дешеві сувеніри, вони дешевші, ніж у Луксорі та Шарм-ель-Шейсі. Из Шарм-эль-Шейха можно совершить экскурсию в Израиль и посетить места, связанные с жизнью Иисуса Христа.
 5. Можна купити недорогі ефірні олії, вироби з бавовни. Потрібно торгуватися, для того, щоб торгуватися, потрібно дізнатися реальну ціну. Бажано мати дрібні гроші, дрібними доларами бажано запастися завчасно в обмінниках України.
 6. Путівка може бути дешевою, вартість тижневого проживання у двозірковому готелі в центрі Хургади, разом із чартерним перельотом може складати від 150 доларів (такий відпочинок не дуже комфортний, бажано відпочивати у 3-5 зіркових готелях на березі моря), Анекс Тур предлагает тур в Египет.
Монастир святої Катерини на Синайському півострові

Монастир святої Катерини на Синайському півострові

Небезпека

Щоби відпочинок був безпечним, потрібно враховувати деякі особливості:

 1. На сонці легко отримати сонячні опіки. Потрібно користуватися сонцезахисним кремом, бажано найсильнішим, 50+. Влітку опівдні краще не ходити на море, найкращий час для перебуванні на сонці – до 12 години дня.
 2. Увечері, після 6 години в морі з’являється багато отруйних риб-крилаток, тому увечері краще не купатися.
 3. Якщо ви захворіли, потрібно звертатися до лікарів, які вказані у страховому полісі. Лікарю платити не потрібно, можна дати невеликі чайові. Якщо звернутися до місцевого лікаря без страховки, можна отримати рахунок на 1000 долалів за звичайне харчове отруєння.
 4. Якщо у вас хронічні хвороби (гіпертонія, астма), потрібно взяти ліки із собою. Щоб на кордоні не було проблем, на ліки бажано мати рецепт лікаря.
 5. Воду з крану не можна пити, нею не можна чистити зуби. У цій країні потрібно мати хороший запас шлункових таблеток (наприклад ніфурокзазид). Якщо у вас симптоми отруєння, негайно прийміть шлункові таблетки згідно інструкції, і про відпочинок можете не переживати. Кубики льоду в кафе можуть робити з водопровідної води, тому напої краще пити без льоду. Потрібно купувати бутильовану воду, яка є чистою і недорогою.
 6. В морі багато небезпечних риб і тварин. Не можна нічого торкатися. На ногах повинно бути спеціальне взуття, щоб не поранити ногу об морського їжака, 
 7. Не можна рвати корали, без дозволу ловити рибу, на порушників може бути накладено значний штраф. Якщо ви вивозите 
 8. В царських могилах у Луксорі не можна сфотографувати. У порушників можуть відібрати камеру і накласти значний штраф.
 9. В Луксорі може бути значно спекотніше, ніж в Хургаді, бажано запастися водою перед екскурсією в Луксор, її можна не тільки пити, а поливати себе у випадку, якщо сонце буде дуже палючим (може бути понад 40 градусів в тіні).
 10. Не можна вилазити на скульптури в Луксорі, вас можуть оштрафувати.
 11. Біля кальян барів можуть продавати наркотики. Бажано уникати цих барів взагалі. Закони цієї країни щодо наркоторгівлі дуже суворі, якщо ви дасте поліції привід вас підозрювати у покупці, вживанні чи зберіганні наркотиків.
 12. Тут суворі закони щодо злодіїв, однак крадіжки трапляються, тому потрібно слідкувати за своїми речами.
 13. Дівчатам потрібно вести себе скромно, бажано не заводити ніяких знайомств серед місцевих жителів.
 14. В Каїрі часто виникають безпорядки, може бути дуже небезпечно, особливо для дівчат.

Компанія Анекс Тур має у Єгипті кваліфікованих гідів. У виникненні різноманітних проблем потрібно звертатися до свого представника від Anex Tour. Тур  можна замовити на сторінці https://anex-tour.com.ua/countries/egypt/

Крилатка

Отруйні риби крилатки є дуже небезпечними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.