Що взяти із собою на море в Єгипет

КатерЩоб поїздка до Єгипту була вдалою, потрібно взяти зручний одяг, зручне взуття, закордонний паспорт, путівку, медичне страхування. Також потрібно ознайомитися з важливою інформацією про захист від сонця, склад аптечки, яку потрібно взяти із собою, правила поведінки в морі, особливості користування Інтернетом та мобільним зв’язком.

Захист від сонця

У Єгипті дуже палюче сонячне проміння, навіть взимку. Тому сонцезахисний крем – річ номер один. Причому не просто будь-який тюбик, а зі значенням 50+, тобто найсильнішої дії. Крім крему потрібно у поїздці до Єгипту потурбуватися про футболку для купання, яка допоможе врятуватися від сонячних опіків.

У перші дні у Єгипті потрібно уникати перебування на сонці в обідній час, а зранку та ввечері, коли можна трохи позагарати, потрібно користуватися кремом і за необхідності одягати футболку (футболку можна одягати навіть у воді). Якщо окуляри від сонця не обов’язкові, то головний убір (панамку, блайзер або капелюх) важливо одягати, щоб захистити голову від сонячного удару.

Потрібно врахувати, що в обідній час сонячне випромінювання може бути настільки сильним, що отримати сонячні опіки можна навіть в тіні і навіть перебуваючи в одязі. Сонце дещо слабше світить в зимову пору, тому в цей час можна перебувати на сонці в обідній час, однак потрібно бути обережним у перші дні відпочинку, щоб не обпектися, оскільки сонячні опіки – це найлегший спосіб зіпсувати собі відпочинок.

Відносно сонячних окулярів – потурбуйтеся, щоби вони були якісними, оскільки при сильному сонці зіниці розширяються і якщо скло не захищає від ультрафіолетового випромінювання, то сітківка ока може отримати опік. Якщо ви принципово не носите окуляри (без окулярів все довкола має природні кольори, так цікавіше), то окуляри від сонця будуть потрібні на екскурсії сафарі – це обов’язковий атрибут у пустельному відпочинку.

Купити путівку до Єгипту та в інші країни світу у Росії можна на сайті туристичного агенства Веселий турист https://www.veselyiturist.ru.

Море

Аптечка

Найголовніші ліки – шлункові таблетки. Візьміть три упаковки, бажано ніфуроксазид. В Єгипті проблеми із харчуванням (навіть у дорогих готеля). З крану тече брудна вода (на вигляд вода з крану прозора і чиста), оскільки воду подають за чотириста кілометрів з Нілу, вона тече по брудних трубах і не хлорується, оскільки її після використання подають для поливу рослин у курортних містах. Також потрібно взяти декілька пачок активованого вугілля (якщо отруїлися, пийте відразу ніфуроксазид, активоване вугілля не надто допомагає). Активоване вугілля потрібно взяти звичайне чорне, воно дешеве, але якщо є підозри на отруєння (а не блювання та діарея), потрібно відразу з’їсти 5 – 6 таблеток.

Також до Єгипту візьмінь антигістамінні ліки (проти алергії), тут є різноманітні тварини, особливо в морі, укус яких небезпечний і може викликати алергію. Не забудьте стандартний набір для обробки ран і ліки для індивідуальних захворювань (від тиску, серця). До лікаря звертайтеся тільки по страховці – дасте чайові і все, а якщо звернутися до звичайного лікаря, то звичайне харчове отруєння може обійтися в 1000 доларів. Якщо ви отруїлися, а у вас немає вітчизняних ліків, чи вони закінчилися, підіть в аптеку і спитайте у фармацевта, місцеві препарати мали б допомогти, головне добре пояснити працівнику аптеки, які симптоми хвороби.

Кораловий риф

Набір для купання у Червоному морі

Для купання у Червоному морі потрібна маска, трубка, спеціальне взуття для того, щоб не поранити ноги (корали, риба-камінь, морські їжаки). Також можна придбати спеціальні перчатки для рук, однак нічого чіпати в морі не рекомендується, оскільки мурени, які ховаються в коралах, можуть відкусити палець. Також рука може потрапити в ракушку до молюска, розкрити цю ракушку зможе хіба автомобільний домкрат, а кріпляться вони до коралів настільки міцно, що для того, щоб підняти його на поверхню, потрібен підйомний кран, людина може загинути від утоплення.

В морі можна користуватися підводним фотоапаратом або можна купити спеціальний чохол на мобільний телефон, який дасть змогу фотографувати під водою. Бажано не користуватися під водою надто дорогим телефоном, оскільки захисний чохол не може давати гарантію від потрапляння води, та й телефон може впасти на таку глибину, на яку людина без акваланга не зможе пірнути.

Крилатка

Це крилатка, небезпечна отруйна риба

Корисні поради

Потрібно дивитися за своїми речами, оскільки їх можуть вкрасти. Бажано окремо тримати банківську картку і ксерокопію документів на випадок втрати грошей і паспорту. В готелях на рецепції є сейфи, однак врахуйте, що були випадки зникнення речей і звідти (хоча такі випадки дуже рідкісні, краще тримати речі в сейфі на рецепції, а не в номері).

Можна взяти телефон або планшет зі Скайпом або Вайбером – найдешевше і найзручніше спілкування з родичами. Але потрібно врахувати, що Wi-Fi в цій країні не дуже якісний, але все ж знайти безпровідний інтернет можна. Для мобільного зв’язку можна купити в місцевих магазинах єгипетську сім-карту.

Пустеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.