Цікаві залізниці

МістНавіть з появою автомобілів і літаків залізниці продовжують виконувати свою функцію, забезпечуючи туристам безпечну і комфортну дорогу. Дешеві жд билеты можна придбати на сайті tickets.ua. Також на цьому сайті можна придбати квитки на літак та автобуси.

Гори

Залізниці часто пролягають через гори. Фунікулери – це залізничні вагони, які рухаються по рейках за допомогою тросу, який витягує їх на гірську вершину. Іноді фунікулери працюють у містах, наприклад у Києві працює фунікулер, який проходить по схилу Володимирської гірки і сполучає Верхнє місто з Подолом.

Фунікулер

Залізниця, яка проходить по Блумерському розрізу. На шляху цієї залізниці є дерев’яна естакада заввишки понад 30 метрів і довжиною 150 метрів. Коли виникла необхідність спорудити залізницю біля міста Оберне, проектувальники “прорізали” шлях для потягу через місцеві пагорби. У 1864 році будівельні роботи були завершені. Старовинна залізниця збереглася донині.

ПаротягНайдовший залізничний тунель. Тунель Сен-Готард відкрився в 2016 році, він забезпечує зв’язок між північною та південною Європою. Довжина – 57 кілометрів. Довжина залізниці, службових та пішохідних ходів – 151 кілометр.

Тунель

Міст-віадук. Кам’яний залізничний міст з дев’ятьма арками був відкритий у 1908 році неподалік від швейцарського населеного пункту Брусіо. Його довжина – 110 метрів.

Віадук

Місто

В Китає є залізниця, яка проходить через жилий будинок. Все почалося з того, що у мегаполісі Чунцин (найбільше місто світу, населення – 40 мільйонів чоловік) виникла необхідність прокласти залізницю, а 19-поверховий будинок, який встав на шляху щільно забудованого міста, потрібно було або знести, або зробити у ньому тунель. Вибрали другий варіант і обладнали у будинку отвір між 7 і 8 поверхами. На майданчику між поверхами розмістилася зупинка для пасажирів, на ній є каси, я яких можна купить жд билеты.

Місто

У в’єтнамському місті Ханой залізниця проходить по найвужчій центральній вулиці, у декількох метрах від вікон жилих будинків. Люди, які відпочивають чи торгують на залізниці, змушені слідкувати за розкладом поїздів.

Вулиця

 

Поїзд, який їде через море. Німецька дамба Гінденбургдамм стала відома після того, як у 1927 році на її вершині відкрилася залізниця довжиною 11 кілометрів. Щоденно по ній проходять понад 100 потягів, на яких можна доїхати від материка до острова Зюльт.

Дамба

Залізниця на зльотній смузі. Невеликий аеропорт Гісборн, який розміщений у Новій Зеландії, став відомий завдяки незвичайному розміщенню залізної дороги, яка перетинає злітну смугу.

Злітна смуга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.