Як вибрати духовку

ДачаЯкщо ви захоплюєтеся кулінарією, любите пекти, тоді вибирайте електричну духовку завширшки 60 або 90 сантиметрів з грилем, конвекцією, вертелом і телескопічними направляючими. Якщо у вас вдома маленька дитина, вибирайте духовку з функцією захисту від дітей. Якщо у квартирі проведений газ, ви можете купити незалежну електричну духовку, а поверхню для варки залишити газовою. Газові духовки служать довше, ніж електичні, вони простіші в управлінні, рідше ламаються. Електричні духовки мають можливість виставити точну температуру, є автоматичні програми.

Газова духовка є більш безпечною з функцією “газ-контроль” і наявним автоматичним електропідпалюваням. Газ надходить відразу після того, як ви повертаєте ручку. Якщо вогонь згасає, його надходження до горілок припиняється в автоматичному режимі. Добре, якщо горілки розміщуються по всій площі дна камери. Вони розподіляють тепло рівномірно і випічка виходить пропеченою.

Електродуховка більш практична, у ній багато функцій. Типи управління:

  • сенсорний дисплей має багато програм, які в автоматичному режимі підкажуть, які продукти потрібні для приготування страви по рецепту;
  • механічні ручки надійні;
  • електронний варіант допоможе до одного градуса налаштувати температуру, записати в пам’ять духовки спосіб приготування страви.

Електричні та газові духовки можна придбати в Інтернет-магазині Мир кухни https://santeh.dp.ua/. Також на цьому сайті можна придбати кондиціонери, телевізори, холодильники, витяжки на кухню, пральні машини, водонагрівателі.

Хліб

Енергоспоживаня

Важливим критерієм є клас енергоспоживання. Економні позначаються буквою А, після якої можуть іти плюси. Чим більше плюсів, тим кращий рівень енергоспоживання, найбільш економні в плані витрат електроенергії позначаються А+++. Не дуже економні електродуховки позначаються літерою В.

Електродуховки можуть споживати багато електроенергії. З появою цього електричного приладу варто задуматися на підключення нічного тарифу на електроенергію. Для цього потрібен спеціальний лічильник, однак можна запитатися у відділі споживачів електророзподільчої компанії, можливо він уже у вас є (а можливо, нічний тариф на електроенергію вже підключений).

Керування

Варто звернути увагу на дрібні деталі. Якщо перемикачі втоплені в панель, вони менше забруднюються, їх легше чистити.

На панелі може бути багато позначень. Вони повинні бути зрозумілими, легко читатися. Перед використанням потрібно вивчити всі позначення, їх розшифровка має бути в інструкцію.

Якщо ви купуєте складний виріз з функцією програмування і записом рецептів, бажано, щоб було русифіковане меню. Інакше доведеться вчити кулінарні терміни англійської мови.

Нагрівальні елементи

Нагрівальні елементи в електричних духових шафах розміщуються зверху і знизу камери, іноді їх ще монтують з боків камери. Сучасні електричні духовки дозволяють користувачу вибрати, які нагрівальні елементи будуть працювати, а які – ні.

Якщо страва майже приготована, але потрібно, щоб утворилася рум’яна скоринка, потрібно залишити включеним тільки верхній елемент. Також можна включити режим гриля, який буває газовим, інфрачервоним та електричним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.