Подорож по Європі поїздом

Залізничний шляхПогодьтеся, особливу роль в кожній поїздці відіграє фінансова сторона. У цій статті ми розповімо вам про один із найбільш бюджетних видів транспорту в туризмі і про те, як можна спланувати самостійну подорож на поїзді по Європі. Якщо ви коли-небудь порівнювали ціни на квитки на різних видах транспорту, то напевно помітили, що вартість проїзду на залізничному транспорті нижчий, ніж тих же авіаційних або автобусних турів. Купити недорогі жд квитки можна на сайті tickets.ua

 

Чому саме поїзд?

ПаротягПроїзні квитки – слышали про таке? Це хороший варіант для подорожі на поїзді по Європі, при якому за квиток ви платите всього лише одного разу, але користуватися ним можете багато поїздок. Причому маршрут прямування ви вибираєте повністю самостійно, тому можете включити в нього стільки країн, скільки забажаєте.

Чітко розроблений план

Однією з особливостей поїздок за проїзними квитками є те, що маршрут ви розробляєте самі. Подорож на поїзді по Європі дає вам шанс побувати у всіх ee куточках, які цікаві саме вам. Отже, що потрібно враховувати при складанні плану:

 1. Які країни і міста ви хочете відвідати?
 2. Скільки часу ви готові виділити на поїздку?
 3. Якою має бути подорож?
 4. Які кошти ви маєте?

Відповівши на всі ці питання, ви сміливо можете відправлятися за проїзним квитком і вибирати той, який підходить під ваш план.

Якими бувають проїзні?

МістВ першу чергу, проїзні залізничні квитки відрізняються за терміном дії. Найчастіше, вони передбачають тривалість подорожі 3-14 діб з необмеженою кількістю пересадок. З ними ви можете відвідати будь кількість країн, Головне – вкластися в термін.

Eura Global Pass пропонує багато варіантів поїздок на поїзді по Європі за різними проїзним. Найвідоміші з них:

 • consecutive (дає можливість здійснювати поїздки по залізницях 21 країни Європи протягом 15 днів, 21 дня, 1-3 місяці);
 • flexi (ви можете здійснювати поїздки 10-15 днів протягом 2 місяців).

Найчастіше для подорожей на поїзді по Європі вибирають довколишні країни, адже поїздки по них здійснити можна в мінімальні терміни, вартість квитка буде невисокою.

Рекомендації при виборі проїзних

В кожній країні свої закони і свої правила стосовно проїзних квитків. Тому звертаємо вашу увагу на те, що часто буває корисно знайомитися з інформацією на вокзалах. Наприклад, іноді з ‘являються спеціальні пропозиції з проїзними на вихідні дні. Також є варіанти проїзного, коли по ньому може проїхати відразу декілька людей. Зазвичай на такі варіанти компанія збирається прямо перед посадкою на потяг.

СтанціяДо речі, не дивуйтеся, якщо в Німеччині побачите людину, яка, зайшовши в вагон, спитає, чи немає у когось проїзного. Якщо ви погодитеся провезти його по своєму квитку, він без проблем відшкодує вам необхідну частину суми.

Безумовно, купівля проїзного залізничного квитка дає вам багато переваг, але також важливо знати і про усі особливості подорожей на поїзді по Європі. Скористайтеся наведеними нижче підказками:

 1. Завжди перевіряйте, чи діє ваш проїзний на обраному маршруті. Наприклад, найчастіше такі квитки не дійсні на панорамних поїздах.
 2. Звертайте увагу на термін дії квитка. Зазвичай на них пишеться не тільки дата, але і час. Тому, якщо ви вирішите виїхати з країни о першій ночі якогось дня, то може виявитися, що ваш квиток працює тільки з 6 ранку цього ж дня.
 3. Будьте уважні і при виборі нічних поїздів. Ті з них, які є швидкими, часто не беруть пасажирів з проїзними, потрібно купить жд билеты заздалегідь.
 4. Докладно читайте правила користування проїзним. Іноді між рядків можна виявити і приємні бонуси, якими може виявитися знижка на яку-небудь екскурсію або проживання в готелі.
 5. Вік, який вказаний на квитку, може дати вам значну перевагу. Наприклад, якщо вам до 25-и років, то дуже ймовірно, що у подорожі по Європі на поїзді ви отримаєте хороші знижки. Тому просіть вказати свій вік на проїзному.

Особливості подорожі

ПотягПроїзні квитки – це хороший відмінний варіант для тривалої подорожі. Можливість побачити багато країн в режимі нон-стоп привертає багато людей. Але, тим не менш, завжди слід оцінювати і альтернативні варіанти, які можуть допомогти вам визначитися з доцільністю поїздки. Наприклад, якщо ви збираєтеся відвідати всього лише пару країн, можливо, буде вигідніше придбати звичайні квитки. До того ж, важливо прорахувати і врахувати вартість:

 • ночівлі в готелях;
 • відвідування екскурсій;
 • переїздів іншими видами транспорту;
 • харчування в дорозі;
 • інші витрати.

У більшості випадків все ж зупиняються на виборі проїзного залізничного квитка. Можна скласти унікальний маршрут, який дозволить вам побачити велику кількість країн – і подорож на поїзді по Європі принесе багато позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *