Поради, які допоможуть у польоті на літаку з дитиною

АвіалайнерПідготовка до польоту, врахування різноманітних нюансів дозволить мамі уникнути багатьох несподіваних сюрпризів в літаку, а також пом’якшити перше знайомство дитини з повітряним транспортом. Тут наведено декілька порад, які значно спростять вам підготовку до подорожі, сам переліт.  Дешевые авиабилеты для доросли та дітей можна придбати на tickets.kz.

 

Перед посадкою

ЗемляПорада №1. Дитина до 2 років зазвичай займає місце спільно с батьками. Під час покупки авіаквитка необхідно попередити про маленького пасажира. В цьому випадку будуть підібрані найбільш комфортні місця. Найчастіше за немовлятка доплачується 10% від вартості авіаквитка для дорослого. Ряд авіакомпаній надає безкоштовний переліт для найменших.

Порада №2. Якщо для дитини потрібна спеціальна люлька, то необхідно попередити авіаперевізника мінімум за добу до рейсу. Те ж саме необхідно зробити, якщо потрібно дитяче харчування на борту.

Порада №3. Якщо для маленької дитини купується окреме місце, то необхідно подбати про автомобільне крісло. Воно обов’язково повинно бути призначено і для польотів в літаку. Дана інформація вказується на ярличку автомобільного крісла.

Порада №4. На реєстрацію пасажири з дітьми мають право проходити без черги. Але це може викликати невдоволення інших пасажирів. У даному випадку варто приїхати в аеропорт заздалегідь, або звернутися за допомогою до персоналу.

Порада №5. Коляску тростину (складну коляску) можна не здавати разом з основним багажем. Дитину можна перевозити в колясці по аеропорту, а також до самого трапа літака. Здають її бортпровідниці.

Що взяти в літак?

Порада №6. Для дітей будь-якого віку краще взяти іграшки, книжки, розмальовки. Дитина легше перенесе політ, якщо буде зайнятою улюбленим заняттям. Деякі авіакомпанії видають невеликий розважально-пізнавальний набір для малюків.

АеропортПорада №7. Харчування для дітей не завжди надається на борту літака, або очікування мами і дитини з приводу кількості і якості харчування можуть не виправдатися. У цьому випадку рекомендується взяти необхідну кількість продуктів на борт. Не варто боятися брати рідини в літак. Їх огляд буде ретельним, але баночки для дітей завжди допускають на борт.

Порада № 8. Візьміть змінний одяг. У поїздці може статися все, що завгодно. Не варто нехтувати порадою навіть для більш старших дітей. Пролитий сік, їжа з кетчупом можуть зіпсувати зовнішній вигляд одягу.

Порада №9. Щоб допомогти дитині впоратися з дискомфортом закладених вух при зльоті і посадці, рекомендуємо взяти воду, сік або льодяники. Ковтальні руху знімають неприємний ефект. Крім того, улюблені ласощі дозволять дитині відволіктися.

Порада №10. В літаках система кондиціонування працює досить потужно. Щоб уникнути переохолодження, варто заздалегідь подбати про теплий одяг або про невеликий плед.

В літаку

Порада №11. Найменші пасажири можуть серйозно перелякався звуків турбін. Щоб пом’якшити звук, рекомендуємо закласти вуха ватяними тампонами. Це знизить дискомфорт малюка.

ТерміналПорада №12. Щоб пом’якшити дію тиску на немовлятка, потрібно погодувати дитину в літаку. Ковтальні рухи знизять закладеність вух, а також заспокоять малюка. Щоб дитина не відмовила від харчування на борту ліка, не варто перегодовувати її на реєстрації чи в залі очікування.

Порада №13. Якщо підготовлене харчування охололо на борту літака, то обов ‘язково попросіть бортпровідницю підігріти. Будь-які прохання для дітей виконуються з особливою увагою і турботою.

Порада №14. В аеробусах і “боїнгах” в туалеті літака обов ‘язково присутні пеленальні столики. Зазвичай вони розташовані над унітазом. Більш точне розташування вам вкаже стюардеса.

Порада №15. Щоб уникнути проблем з туалетом, можна взяти складаний горщик, а також не забути про підгузники, одноразові пеленки. Це спростить перебування з малюком на борту, оскільки туалет часто зайнятий.

Порада №16. Якщо все ж туалет терміново потрібен, а вбиральня зайнята іншими пасажирами, то варто попросити провести в аналогічну кімнату для бізнес-класу. Пасажирів у бізнес-класі менше, тому велика ймовірність, що туалет буде вільний.

Бонуси при перельоті з дитиною

Порада №17. Для батьків із дітьми підбираються найбільш зручні місця. У більшості випадків їм надаються крісла в першому ряду. Біля цих місць досить багато вільного місця попереду, тому розташуватися можна максимально зручно. Попереду можна помістити коляску чи організувати місце для ігор дитини.

АеродромПорада №18. Не варто боятися брати з собою автомобільне крісло або коляску-тростину. Такі предмети не є додатковим багажем, їх вага не враховується.

Порада №19. На дитину до 2 років передбачено невелике багажне місце. Вага речей, що припадають на дитину не повинна перевищувати 10 кілограмів. За більш детальною інформацією вам варто звернутися до представників авіакомпанії.

Порада №20. Якщо маршрут перельоту підібраний з пересадкою, то мама з дитиною має право на користування кімнатою для матерів і дітей. Це хороший варіант для відпочинку між двома рейсами.

Перші подорожі для дитини можуть бути серйозним випробуванням, але грамотна підготовка батьків, Передбачливість і турбота зроблять відпочинок комфортним і цікавим для кожного члена сім ’ї. В маленькому віці діти швидко звикають до всього нового, легко адаптуються. Не варто відмовляти собі у відпочинку в далеких країнах, якщо у вас є маленька дитина, вона може стати вашим супутником на будь-якому відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.