Подорож до Європи разом із Silver-Tour

МореЩоб подорожувати Європою, не потрібно виробляти візу. Із впровадженням безвізового режиму з країнами Євросоюзу достатньо зробити біометричний закордонний паспорт і можна без перешкод перетинати кордон Шенгенської зони. Компанія Silver-tour пропонує автобусні тури до Європи, а також організовує подорожі до різноманітних країн світу.

Переваги подорожі до Європи

Туристичний оператор “Silver-tour” silver-tour.ua понад 9 років займається організацією автобусних турів по Європі. Переваги автобусного туру по Європі:

 1. Європейські країни мають багато історичних пам’яток. Оскільки європейці бережно ставляться до архітектурніх пам’яток, античні споруди, які збудували кельти, римляни, греки можна побачити посеред сучасної міської забудови.
 2. Збереглося багато середньовічних пам’яток – собори, замки, фортеці.
 3. Є багато музеїв, картинних галерей.
 4. Кожна країна має особливу кухню, національні традиції.
 5. В Європі є багато магазинів з якісними і недорогими товарами.
 6. Є багато морських, гірських, кліматичних, бальнеологічних курортів.
 7. Незважаючи на те, що країни Європи економічно розвинуті і тут багато промислових підприємств, жителі дбають про чистоту довколишнього середовища, тому тут красива природа, збереглося багато природніх пам’яток.

Замок

Цікаві факти

Цікаві факти про Європу:

 1. У Боснії є тропічний ліс Перучиця. У льодовиковий період тут було відносно тепло, тому у цьому лісі збереглося багато теплолюбивих рослин і тварин, яких більше ніде в Європі немає.
 2. Болгарія має найстарішу назву країни, вона не змінювалася з 681 року.
 3. Найстаріша держава Європи – Сан-Марино, вона виникла у IV столітті.
 4. Найменша держава Європи і світу – Ватикан, її площа – 44 гектари. Мальтійський орден є ще меншою державою – площа двох палаців у Римі та замку святого Ангела на Мальті складає 0,012 квадратних кілометрів. В цього ордену майже 100 тисяч громадян, таким чином щільність населення – понад 1 мільйон чоловік на квадратний кілометр (звичайно, громадяни мальтійського ордену живуть у різних країнах світу, а не на території, яка належить ордену).
 5. В місті Ульм (Німеччина) є найвищий собор у світі, його висота – 161 метр. Туристи можуть піднятися на висоту 143 метри. Трохи нижчий собор у Кельні – 157 метрів (туристи можуть піднятися на висоту 100 метрів).
 6. Найстаріше місто Європи і одне із найстаріших у світі – Пловдив, люди на його території безперервно жили з VI тисячоліття до нашої ери.
 7. З 4000 по 3500 роки до нашої ери найбільші міста світу розміщувалися на території України – це трипільські поселення Небелівка, Доброводи, Майданецьке, Тальянки, населення кожного міста складало біля 10 тисяч чоловік.
 8. На півдні Італії біля 20 тисяч чоловік розмовляють грецькою мовою. Це нащадки стародавніх греків, які мали тут свої колонії.
 9. Румунська мова – це народний, розмовний варіант латинської мови. Римляни прибули сюди у ІІ столітті до нашої ери, коли на місці фракійського царства даків утворилася римська провінція Дакія.

Собор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *