Особливості аквапарків у Хургаді

Водні атракціониЄгипетські аквапарки мають переваги перед іншими аквапарками світу – в цій країні сонце світить цілий рік, дощів немає, тому водні гірки не потрібно накривати. Цілорічне знаходження на відкритому повітрі має ще перевагу в тому, що люди дихають не тільки хлоркою, якою обробляють воду, а й морским повітрям, яке надходить із найсолонішого моря світу, воно насичене сіллю, а тому корисне для здоров’я.

Особливості водних атракціонів

Аквапарки в Єгипті трьох типів:

 1. Аквапарки при готелях, але незалежні від готельної інфраструктури.
 2. Аквапарки в готелях.
 3. Готелі з високими гірками. Сюди не водять екскурсії, ці гірки призначені тільки для жильців готелю, часто вони розраховані тільки а дітей.

Тури до Єгипту недорогі, особливо низькі ціни з грудня по березень (за винятком Нового року). Замовити путівки можна через турагентство днепропетровск. На сайті hot-tour.dp.ua можна замовити замовити тури до Єгипту, Туреччини, Болгарії та інших країн світу.

Прикладом незалежного аквапарку може бути Makadi Water World, на курорті Макаді біля Хургади. Цей водний парк працював вже тоді, коли готель добудовували. Цей аквапарк дуже високого класу, нараховує біля 70 водних гірок, найвищі до 20 метрів заввишки, також є два невеликих дитячих аквапарки. Харчування – по принципу все включено, навіть морозиво. Кафе постійно відчинене з 12 до 17 години. В таких аквапарках немає продавців путівок та послуг.

Прикладами аквапарків, які є основою готелю – Jungle Aqua Park або Titanik у Хургаді. На відміну від аквапарку Макаді, ці розважальні комплекси є основою готелю. В цілому аквапарки у Єгипті часто роблять в готелях, які фактично не мають власних пляжів, стоять на великій відстані від свого пляжу (3 – 5 лінія), або ж пляж є настільки незначним, що його наявність не є перевагою.

В аквапарках, споруджених при готелях, орієнтуються на те, що його будуть відвідувати гості готелю, тому тут постійно пропонують різні послуги, наприклад афрокосички для дівчаток, білети на шоу програми, екскурсії. Цей сервіс є досить нав’язливим, однак можа ввічливо відмовлятися від пропозицій, не слід різко розмовляти з людьми, які просто хочуть заробити кошти, щоб просто утримати свою сім’ю. Напої та їжа входять у вартість білета, але морозиво – за окрему оплату. На території готелю є багато магазинчиків, в яких продають копти. Продавці досить привітні, можа трохи поторгуватися, однак в міру, оскільки місцеві копти (єгипетські християни) не настільки піднімають ціну, щоби можна було її знизити у декілька разів. Коптів легко відрізнити від місцевих мусульман – у коптів-християн в крамницях висять ікони.

Третій тип аквапарків – просто гірки в готельних басейнах. Іноді ці гірки є повноцінним невеликим аквапарком, іноді – тільки для дітей, причому доходить до таких дивних правил, як можливість користуватися гірками тільки дітям до 7 років, а решта дітей, мабуть, мають дивитися на водні гірки сумними очима.

Атракціон

Правила поведінки

В аквапарках зазвичай дружелюбний персонал, працівники часто знають багато мов, жартують, допомагають, не відмовляться від невеликих чайових, хоча це зовсім не обов’язково. В основному в єгипетських аквапарках існують правила:

 • відкриваються в 10 годині, обід з 12 до 13 години, аквапарк в цей час закривають на профілактику, закривається аквапарк в 17 годині;
 • натільні хрестики можна носити, незважаючи на те, що довкола багато мусульман, але на гірках їх можна зняти, як і інші речі – ланцюжки, годинник, якщо не знімете, працівник може попросити це зробити;
 • біля кожної високої гірки повинен бути працівник, якщо відповідального за гірку немає, можливо, вона закрита;
 • внижу гірки не обов’язкова наявність працівника, тому потрібно слідкувати за дітьми, бо глибина може бути значною, та й наступна людина може впасти на дитину, якщо вона вчасно не залишить місце приземлення;
 • у зимовий час вода і повітря можуть бути прохолодними, питайте, чи є підігрів води у дитячій частині аквапарку;
 • на високі гірки для дорослих пускають дітей вище за 120 сантиметрів, але і їх можуть не пустити, якщо вони високі, а вік маленький;
 • їжі, як правило, дають багато, але піци, сосиски, нагетси досить хімічні, врахуйте, якщо у вас алергія на штучну їжу;
 • в аквапарк можуть привезти місцевих дітей з Каїру чи з інших великих міст Єгипту – діти дуже шумні, але в цілому виховані та дружелюбні, не варто їх остерігатися, дивіться на це явище як на додаткову можливість познайомитися з культурою країни;
 • вода сильно хлорується, тому не захоплюйтеся аквапарками, басейнами, проводіть час на цілющому Червоному морі, аквапарк розглядайте як екскурсію.

Дитячий майданчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.