Автобусні тури в Європу з компанією Юком-Чоп

ГориКомпанія Юком-Чоп здійснює регулярні пасажирські перевезення до європейських країн. Комфортабельні автобуси можна арендувати з водієм. Туристичні групи, спортивні команди, танцювальні колективи можуть подорожувати в автобусах туристичного класу.

Автопарк

Автопарк складається з автобусів:

  • туристичний автобус Сompass 2013 року випуску на 53 місця, є телевізор, санвузол, кондиціонер;
  • туристичний автобус Navigator 2011 року випуску, 49 місць, є телевізор, санвузол, кондиціонер (є два таких автобуса);
  • туристичний автобус Creator 2009 року випуску, 47 місць, є телевізор, санвузол, кондиціонер (є три таких автобуса).

Замок

Оренда

Щоб арендувати автобус, потрібно зателефонувати в Юком Чоп (телефони можна подивитися на офіційному сайті https://yukomchop.com.ua/rent/). Після заявки по телефону потрібно надіслати лист електронною поштою на адресу yukomchop@gmail.com, в листі потрібно зазначити пункт призначення, дату подорожі, ваш телефон, вказати який саме вам автобус потрібен (чи сказати яка мета поїздки, а менеджери підберуть транспортний засіб, який буде підходити для подорожі пасажирів).

Можна замовити автобус без водія, однак якщо ви замовите з водієм, ви можете бути впевненим у тому, що він знати свою справо, ввічливо поводитися з пасажирами, швидко, але акуратно і обережно буде прямувати по маршруту.

Корисні поради

Корисні поради тим, хто подорожує Європою:

  1. Ціни у Європі досить високі. Повноцінний обід у більшості європейських країн біля 10 євро на одну людину, у країнах Східної Європи обід буде коштувати біля 5 євро. Вартість проїзду у громадському транспорті – від 0,5 до 5 євро. Вартість квитка у музей – від 2 до 20 євро.
  2. Під час проходження митного контролю забороняється фото і відезйомка. Фотокамеру можуть вилучити і не повернути.
  3. В Європі купити ліки без рецепту важко, тому основні ліки беріть із собою. На ліки, які є у вашій аптечці, потрібно мати рецепт. Дізнайтеся, чи в країні, куди ви їдете, не заборонені медикаменти, які ви вивозите з України. Основні ліки – шлункові таблетки (ніфуроксазид), таблетки від горла, антибіотики. Також потрібно мати пластир, йод, левомеколь для обробки ран.
  4. Обмінювати валюту бажано в банку. В готелі та на вокзалі часто невигідний курс.
  5. В багатьох містах Європи є кримінальні райони, куди не бажано заходити.
  6. За порушення, які вважаються в Україні дрібними (якщо перейти вулицю у невстановленому місці, кидати сміття на тротуар) у європейських країнах можуть оштрафувати на значну суму.
  7. В італійських кафе можуть до страви додати пляшку води чи шматочок хліба, який ви не замовляли, за них доведеться заплатити додатково.

Місто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.