Широкоформатний друк – краєвиди удома

Морський пейзаж - хороша ідея для фотообоїв

Морський пейзаж – хороша ідея для фотообоїв

У подорожах ми часто робимо фотографії. І робимо їх побільше, щоб довгими зимовими вечорами переглядати моменти літнього тепла (чи влітку переглядати гірськолижний відпочинок). Однак якщо є бажання, можна скористатися послугами широкоформатного друку і зробити собі власні фотографії на всю стіну, тоді буде створюватися ефект присутності в улюбленому місці, а це зовсім інші відчуття, ніж просто переглядати фото 10 на 15 в альбомі.

Широкоформатний друк – краєвиди удома

Натюрморт можна надрукувати на невеликому баннері

Натюрморт можна надрукувати на невеликому баннері

Надрукувавши красивий краєвид удома, ми зможемо відпочивати за горнятком чаю, сидячи біля каміну і спостерігаючи найкращі свої фото в натуральну величину. Це можуть бути фотообої, баннер на стійці чи інтер’єрна наклейка. Також можна надрукувати натяжні стелі, наприклад, у вигляді чистого неба з нечастими білими хмарами.

Послуги широкоформатного друку на матерії, плівці, сітці, інших матеріалах пропонує Харківська фірма ЕкваторПринт http://ekvatorprint.com.ua (навіть назва фірми навіює думку про відпочинок у далекій країні і постійному теплу). Звичайно, друкувати можна не тільки домашні фото, а й зображення для бізнесу – рекламні баннери, прапори, сітілайти та багато іншого, у залежності від потреб, а оформлення зображення обмежується тільки фантазією.

Пустельний пейзаж

Пустельний пейзаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.