Курорти, санаторії і лікування органів зору в Україні

Алея в санаторії імені Горького, Одеса

Алея в санаторії імені Горького, Одеса

Часто санаторне лікування асоціюється з лікуванням органів травлення, опорно-рухового апарату, однак в Україні є декілька санаторіїв, які розміщені в курортних зонах, де лікують органи зору.

Курорти, санаторії і лікування органів зору в Україні

Санаторій імені Горького в Одесі

Якщо лікування поєднати з пляжним відпочинком - це покращить ефект оздоровлення

Якщо лікування поєднати з пляжним відпочинком – це покращить ефект оздоровлення

Санаторій цікавий тим, що розміщується на березі Чорного моря, тобто лікування можна поєднувати зі звичайним пляжним відпочинком, що особливо приємно дітям, які замість важкого лікування отримують приємне оздоровлення на морському узбережжі. Спеціалізація закладу – лікування органів зору та травлення. Відповідно до спеціалізації тут є необхідне обладнання, яке дозволяє визначити поле зору (що особливо потрібне хворим на глаукому), визначення гостроти зору, очного тиску (тонометрія), апарат для рефрактометрії. Цікаво, що лікарня має власні свердловини з мінеральною водою.

Зелений мис – реабілітація зору в санаторії матері та дитини в місті Одеса

Найкращий зір - коли дивишся вдалину, на морських курортах очі розслабляються

Найкращий зір – коли дивишся вдалину, на морських курортах очі розслабляються

Діяльність санаторію спрямована на відновлення зору насамперед у дітей. Заклад розміщений на відстані двісті метрів від моря в парковій зоні. В лікарні є досвічені офтальмологи та інші спеціалісти, які допомагають відновити зір. Також пропонується лікувальна вода типу Моршинська (вода привізна).

Одеський санаторій Біла акація

Санаторій, в спеціалізацію якого входить офтальмологія, розміщений в районі Аркадія в Одесі (крім того тут лікують серце, опорно-руховий апарат та інші захворювання). Цей санаторій окрім лікування пропонує ще й хороші можливості для відпочинку, у тому числі і сімейного, оскільки відпочивати можна сім’ями навіть з маленькими дітьми. Тут є дитячий майданчик, тренажерний зал, спортзал, сауна, кафе. Ну і звичайно, необхідне обладнання і спеціалісти.

Офтальмологічний санаторій Барвінок

Зарваниця у Тернопільській області - цілюща вода і молитва допомогають боротися з хворобами очей

Зарваниця у Тернопільській області – цілюща вода і молитва допомогають боротися з хворобами очей

В селі Манюки Зборівського району Тернопільської області є санаторій Барвінок – єдиний в Україні заклад такого типу, який зорієнтований на офтальмологію (хоча тут ще лікують опорно-руховий апарат). При порушенні зору та хворобах очей тут нададуть необхідну допомогу всім – тут лікують і дітей і дорослих. Лікування не тільки консервативне, а й хірургічне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *