Малювання з дітьми як вид сімейного відпочинку

Дуже часто маленькі діти просять уваги – почитати їм щось чи зробити щось власноруч. Можна зліпити щось з пластиліну, скласти з паперу чи намалювати малюнок. Причому малювати діти люблять змалку, справляються самі, були б папір і фарби. Однак коли дитина підросте, їй хочеться, щоби малюнок був красивим. І тоді на допомогу приходять батьки.

Малювання з дітьми як вид сімейного відпочинку

Що потрібно для малювання фарбами

Для малювання спершу потрібен папір. Це може бути альбомний для малювання, однак для малювання в домашніх умовах підійде і ксероксний папір, і звичайний зошит. Красиві картини виходять на білому картоні, його можна здобути з різних упаковок, наприклад від упаковки сорочок, туди завджи дають високоякісний картон.

Також для малювання потрібні пензлики, та фарби. Щоб процес виглядав серйозно, варто також придбати палітри, фартухи, нарукавники, їх можна придбати у спеціальних магазинах як на http://ot.net.ua/ru/catalog/c-kisti-palitra-fartuki/ Також можна замовити мольберт або спеціальний дитячий столик, але це вже розкіш, звичайно для початку вистачить і кухонного стола.

Як навчитися малювати

Щоб дитина без проблем навчилася малювати – потрібні спеціальні самовчителі. Для шкіл випускають спеціальні альбоми для малювання для початкових класів, в яких крок за кроком подаються етапи малювання того чи іншого предмету.

Також діти люблять дивитися уроки для малювання в Youtube, там детально описано, як малювати квіточку, пташку, черепашку тощо навіть для найменших дітей. Потрібно підібрати відеосюжет, який найбільш цікаво буде сприйматися дитиною. В такому випадку можна трохи відволіктися по домашніх справах, поки дитина буде малювати.

І, звичайно, допомагайте самі, батьківська турбота дуже потрібна малюку, діти дуже хочуть уваги старших, хоч час від часу. Не забувайте похвалити дитину, яка щось намалювала. Навіть якщо ви допомагали малювати, все рівно скажіть, що дитина це зробила сама.

Оформлення результатів малювання

Щоб дитину заохотити до малювання, правильно оформіть виставку малюнків. Звичайно, найкращі малюнки можна одягнути у фоторамку чи навіть багет у спецалізованій майстерні. Але підійде і звичайний холодильник. Якщо купити дитині магнітики для офісної дошки (чи інші магніти), дитина сама зможе прикріпляти свої творіння до холодильника. Знову ж таки, зауважуйте нові композиції малюка і не забувайте його похвалити. Бажаємо гарного сімейного відпочинку у колі ваших дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.