Як правильно вибрати взуття

МештиВзуття має бути зручним, інакше може бути як в анекдоті про чоловіка, який спеціально носив цілий день незручне взуття, щоби увечері його зняти і відчути себе щасливим. Корисні поради при виборі взуття.

Потрібно купувати взуття, яке максимально відповідає формі вашої ноги. Якщо нога широка, у вузьких мештах буде важко ходити.

Наприкінці дня нога стає трохи більшою, ніж зранку, тому краще туфлі купувати увечері.

Не купуйте взуття малого розміру, сподіваючись, що воно розтягнеться. Розношуючи взуття, ви шкодите стопа. Збільшена кісточка біля великого пальця – результат тривалого носіння незручного, у тому  числі занадто малого взуття.

ЧеревикиСпортивне взуття може бути на розмір більшим, вони не будуть спадати, оскільки вони добре стягуються шнурівками. Також може бути трохи більшим за розміром взуття для походів. Але трохи більшим – не означає завеликим, оскільки ногу в занадто великому взутті можна підвернути під час значних фізичних навантажень – наприклад бігу, або сходженні на високу гору.

Зверніть увагу на амортизацію. Шар піни або гуми може пом’якшити дію твердої поверхні на ноги і зробить ходу більш зручною.

Звертайте увагу на приховані незручності. Внутрішні шви, шматочки гуми або шкіри, які натирають задню частину п’ятки, можуть зробити красиві туфлі незручними.

Устілка, зроблена зі шкіри або замші не буде так негативно впливати на шкіру підошви, як синтетична.

КросівкиПотрібно обережно ходити на високих каблуках, оскільки вони негативно діють на здоров’я стопи та хребта. Звичайно, нарядне взуття на високих підборах можна одягати на свята, але на щодень бажано мати зручне взуття.

Після того, як ви виберете взуття, потрібно в ньому трохи пройтися по магазину, щоб впевнитися, що воно зручне.

Взуття повинно бути не тільки зручним, а й якісним, тоді в ньому можна буде ходити багато років. Не слід купувати черевики, мешти або кросівки, які можуть порватися вже через тиждень.

Купити красиве і зручне взуття можна в Інтернет-магазині Mida https://mida.shoes/. Тут можна придбати не тільки чоловіче, жіноче та дитяче взуття, а й засоби догляду туфлями, черевиками та чоботами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.