Куди поїхати на вихідні з міста Київ

БаштаВ Київській області на вихідні можна відвідати Зоопарк 12 місяців, етнографічний комплекс “Українське село”, парк “Київська Русь”, долина страусів, квітковий годинник у селі Ковалівка, дендропарк “Олександрія”, водяний млин у селі Городище-Пустоварівське, печера Геонавт, музей народної архітектури та побуту у місті Переяслав-Хмельницький, бананова ферма у Рожнах.

Зоопарк “12 місяців”

Розміщується у 40 кілометрах від центру Києва на трасі на Димер, між Демидовом та Литвинівко. На території площею 16 гектарів є вольєри, в яких можна побачити понад 100 видів тварин. Тут проживають білий лев, білий тигр, чорний ягуар, червоний вовк, гепарди, пума, гієни, камчатські ведмеді, мавпи, носоріг, бізони, альпаки.

Для дітей працює контактний зоопарк, в якому можна близько постояти біля ослика, баранця, корови маленької породи. Тут є великий ігровий майданчик.

В центрі комплекса є став та ресторан у вигляді казкового замку, який подібний на баварський замок Нойванштайн.

Карта

Етнографічний комплекс “Українське село”

 

Комплекс розміщений у 15 кілометрах від української столиці в сторону Житомира в селі Бузова. Складається з етнографічного музея, зоопарка, сучасного і етнографічного готелю, будиночків для пікніка.

В етнографічному комплексі живуть свинки, поні, ослики, олені, різні птахи. Є дитячі майданчики. На вихідні та святкові дні в етно-комплексі проходять квести, майстер-класи з гончарного ремесла, пекарської справи.

Хата

Парк “Київська Русь”

У 34 кілометрах від Києва є історико-культурний центр, в якому відтворено архітектурний образ давнього києва. Головним об’єктм парку є дитинець (центральне укріплення) стародавнього Києва, в якому є оборонна стіна, в’їзна брама з баштами, арена, на якій проводяться лицарські турніри, княжа палата (яка є трибуною для глядачів), табір вікінгів, стан кочівників, відтворене давньоруське житло.

На території є музей середньовічного костюму, експозиція суднобудування, експозиція техніки для облоги міст. Проводяться вистави за участю піших та кінних воїнів, також проводяться конкурси для глядачів.

Фортеця

Долина страусів

Найбільша в Україні страусина ферма розміщується у Ясногородці, у 30 кілометрах від Києва у бік Бишова. Оточена струмком та ставами територія займає площу 18 гектарів. Перші страуси були завезені з Бельгії в 2001 році, зараз тут понад 200 страусів.

Можна покататися на страусі, відвідати міні-зоопарк. Для дітей є великий ігровий майданчик. Обережно! Страуси можуть бути небезпечними.

Страусята

Ландшафтний парк у селі Буки

Парк був заснований у 1996 році у селі Буки Свирського району на відстані 110 кілометрів від Києва.

Територія площею 2,7 гектара. У парку є дзвінниця Даниїла та церква Святого Євгенія, фонтан, який колись був на Майдані Незалежності, невеликий зоопарк та Алея казок.

Озеро

Квітковий годинник у селі Ковалівка

Село Ковалівка знаходиться у 65 кілометрах від Києва. Засноване у 1501 році. На основі ріки Кам’янка створено каскад ставів, які тягнуться до сусідніх сіл Паляничинці та Кіщинці.

У центрі села є квітковий годинник. Він споруджений на землі, на красивому газоні є стрілки, які показують точний час.

Годинник

Дендропарк “Олександрія”

Дендропарк розміщується у 100 кілометрах від Київа у місті Біла Церква. Територія – біля 200 гектарів, тут росте понад 2000 видів рослин та дерев.

У парку є резиденція сім’ї Браницький, які заснуваили парк. На території парку є різноманітна паркова архітектура, багато водойм, водоспади.

Став

Водяний млин у селі Городище-Пустоварівське

У 114 кілометрах від столиці є пам’ятка промислової архітектури – водяний млин. Споруджений у другій половині ХІХ століття поміщиком І.Підгірским, якому належав Городище-Пустоварівський цукровий завод.

Комлекс складається з двох споруд, які розділені дамбою через ріку рос. На правому березі ріки є руїни триповерхової споруди. На лівому березі ріки – чотирикутна споруда, яка є діючим електричним млином, в якому збереглося обладнання столітньої давності.

Ріка має гранітні береги, через неї перекинуто металевий підвісний міст. Ріка Рось проходить через шлюзи, утворюючи водоспад.

Млин

Печера Геонавт

Єдина печера у Києвській області знаходиться біля села Ходосівка. Вона знаходиться між котеджним селищем Золоті ворота та яром. Довжина печери – 60 метрів.

Печера

Музей народної архітектури та побуту у місті Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницкий місто-музей розміщується у 85 кілометрах від Києва, на лівому березі Дніпра, де у Дніпро впадає ріка Трубіж. Площа заповідника – 30 квадратних кілометрів, тут є понад 300 пам’яток архітектури та історії.

На території парку є дерев’яні житла, господарські споруди, храми ХVII – ХІХ століть. Музеї: Православної Церкви, народних обрядів, декоративно-ужиткового мистецтва, українського рушника, історії бджоловодства, хліба, наземного транспорту, музей-пошта, реконструйована козацька фортеця.

Музей

Бананова ферма в Рожнах

У селі Рожни, яке розміщується на відстані 43 кілометрів від Києва, є ферма, на якій вирощуються тропічні рослини – інжир, ананаси, мандарини, банани, лимона гранати, усього понад 50 видів рослин.

Лимони

Готельно-ресторанний комплекс “Царівка”

Розміщується в селі Царівка Коростишівського району Житомирської області. У готельно-ресторанному комплексі https://carivka.com.ua/ проводяться дитячі майстер класи (приготування морозива, молочного коктейлю, фруктово-овочеві коктейлі), а також ігри, вікторини.

Є батут, басейн під відкритим небом, дитячий майданчик, настільний теніс, стрільба з лука, бадмінтон. 

Парк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.