Цирк звірів в Івано-Франківську і безкоштовний зоопарк

Бегемот в басейні

Бегемот в басейні

В Івано-Франківську – черговий цирк. Цього разу – цирк звірів. Це величезне шапіто, таких розмірів циркового намету в Івано-Франківську ще не було. Цирк розмістився біля колишнього базару Анатоль, навпроти торгівельного центру “Бізон”, біля пожежного стадіону і коледжу електронних приладів, на об’їзній. Такого точного місця розташування давати не потрібно, оскільки величезний цирковий купол видно здалека.

Цирк звірів та безкоштовний зоопарк в Івано-Франківську

Циркові леви в Івано-Франківську

Циркові леви в Івано-Франківську

Квитки в цирк – 100 – 200 гривень на одну людину. Але сюди сходяться сім’ї з дітьми, які хочуть побачити левів, бегемота, верблюдів, поні, зебр і велетенського слона. Все це прямо за решіткою-парканом на об’їзній. Огляд чудовий, тварин можна запросто побачити, подивитися, як вони їдять. Безкоштовний зоопарк.

Звичайно, запах біля такого скупчення тварин не дуже приємний, але це дрібниці, побачити стількох екзотичних тварин так

Бегемот в басейні

Бегемот в басейні

Слон у тіні

Слон у тіні

близько не вдається навіть у багатьох зоопарках. Чудова сімейна розвага. Звичайно, тварини мучаться, але циркова виручка допомагає утримувати тварин у хорошому стані.

Звичайно, цього цирку і зоопарку у Франківську вже немає, однак на постійній основі діє зоопарк при Галицькому лісництві, це біля 20 кілометрів від Івано-Франківська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.