Львівський міжнародний Форум індустрії туризму та гостинності

Унівська Лавра на Львівщині - місце паломництва та туризму

Унівська Лавра на Львівщині – місце паломництва та туризму

З 21 по 23 жовтня 2015 року відбудеться Львівський міжнародний Форум індустрії туризму та гостинності. Після книжкового форуму, який відбудеться у вересні 2015 року, місто Львів знову стане виставковою столицею України (а може й цілої Європи). В рамках форуму буде проведено виставку-ярмарок Тур-Експо 2015, Готельний та ресторанний бізнес 2015 та Континент розваг: Спорт Відпочинок Дозвілля 2015. Будуть представлені товари та ідеї для відпочинку та розваг.

Для туристів особливо цікавою буде виставка ТурЕКСПО, на якій будуть представлені різні туристичні об’єкти Львівщини, готелі, санаторі, заклади харчування. Те, що буде представлено одразу три виставки і кулінарний конкурс, гарантує масу нових вражень і нових ідей щодо майбутнього відпочинку для дорослих, дітей, сімей, молодих пар. На цьому туристичному форумі інвестори і підприємці зможуть розширити свою діяльність, оскільки, не зважаючи н складну економічну ситуацію, туризм в Західній Україні продовжує розвиватися. Причому розвиватися не тільки за рахунок приїзджих, останнім часом покращується ситуація у внутрішньому туризмі – не маючи змоги здійснити дальню поїздку, люди намагаються віднайти об’єкти для відпочинку поряд з домом. І знаходять багато цікавого, оскільки Львівщина, Галичина, та Західна Україна має багату архітектуру, природу та історію, тут немає великих підприємств і екологія регіону знаходиться на хорошому рівні.

Львівський міжнародний Форум індустрії туризму та гостинності 2015

Континент розваг: спорт відпочинок дозвілля”

Ковальський фестиваль

Ковальський фестиваль

На виставці будуть представлені атракціони для відпочинку – музичні автомати, розважальні автомати, караоке, симулятори, обладнання для парків відпочинку, аероконструкції та надувні атракціони, ігрові модулі та сухі басейни, лабіринти та дитячі майданчики, дартст, гольф, боулінг, більярд, обладнання для подорожей, фітнес-центрів, спортивних клубів, спортивний інвентар.

Готельний та ресторанний бізнес

Готельний комплекс

Готельний комплекс

На виставці буде представлено оснащення для барів, кафе, готелів, санаторіїв, ресторанів, обладнання для прибирання, програмне забезпечення для автоматизації роботи, обладнання санітарно-гігієнічного напрямку, посуд та аксесуари для харчування, уніформа персоналу, білизна, текстиль, рішення для інтер’єру, продукти харчування для барів, кафе, ресторанів, вендінгові автомати, обладнання для конференц залів, продукція для оздоровчих та СПА салонів.

Конкурс професійних кухарів “Просто їжа без пафосу”

Мета конкурсу – популяризувати смачну та просту їжу для кафе і ресторанів, організатори сподіваються на розвиток мереж здорового харчування на Західній Україні. Конкурс відбудеться на тому самому майданчику, що і виставка Готельний та ресторанний бізнес.

 

Восьма міжнародна виставка-ярмарок “ТурЕКСПО”

Морський відпочинок також буде розглядатися на ТурЕкспо

Морський відпочинок також буде розглядатися на ТурЕкспо

Серед запрошених будуть туристичні фірми Східної Європи – України, Польщі, Росії, працівники оздоровчих та відпочинкових закладів, інвестори та туристи. Будуть представлені туристичні продукти, об’єкти туристичної інфрастуктури Львівщини. Основні напрямки туризму – екологічний, пригодницький та активний. Також будуть представлені туристичні інформаційні технології, транспортні послуги, і, звичайно, туристичні та оздоровчі заклади.

Львівський міжнародний Форум індустрії туризму у 2015 році буде сприяти розвитку туризму в Західній Україні, запрошуються підприємці, які бажають покращити імідж фірми та збільшити продажі на туристичному ринку, тут можна знайти нових партнерів по бізнесу та клієнтів, на окремих стендах можна показати всі послуги компанії та оцінити відгуки про представлені продукти, буде можливість представити на ринку нові товари та послуги.

На виставці буде цікаво – запрошуються не тільки підприємці та інвестори, а й люди, які люблять відпочити та подорожувати, бо тут можна отримати нові ідеї для майбутніх подорожей та поїздок і зрештою просто приємно і з користю провести час.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.