Проща у Гошів в серпні 2015 року

Пам'ятник Діві Марії у Гошеві на відпустовій площі, де відбуваються прощі

Пам’ятник Діві Марії у Гошеві на відпустовій площі, де відбуваються прощі

Монастир на Ясній Горі у Гошеві буде в серпні 2015 році мати дві прощі, зі скромними назвами  відпуст (відбудеться 5 серпня) і молодіжне паломництво (буде тривати з 20 по 23 серпня як піша хода зі Львова до Гошева. Ці дві події допоможуть прочанам усвідомити бажання кожної людини поєднатися з Богом, це розуміння часто забирають у нас побутові проблеми, тож від них саме час відірватися.

Проща у Гошів в серпні 2015 року

Проща (відпуст) у Гошеві 5 серпня 2015 року

У бічній капличці храму Гошівського монастиря

У бічній капличці храму Гошівського монастиря

5 серпня 2015 році у Гошеві буде відпуст, під час якого можна скинути тягар гріхів, випити цілющої води, а також помилуватися краєвидами Карпат Горган з оглядового майданчика біля круглої ротонди.

Програма прощі до Гошева

10 година після Акафісту до Матері Божої чудотворну ікону перенесуть на площу перед храмом, щоб всі віруючі змогли її вшанувати

11 година – відбудеться Святкова Архиєрейська Божественна Літургія, під час якої можна буде здійснити сповідь і отримати Святі Дари на відпущення гріхів. В часі Літургії буде уділення відпусту і благословення Архиєрея

Молодіжне паломництво  (проща) Львів – Гошів 20 – 23 серпня 2015 року

Мозаїка на брамі монастиря у Гошеві буде зустрічати прощу 2015 року

Мозаїка на брамі монастиря у Гошеві буде зустрічати прощу 2015 року

Проща – не тільки перебування у святому місці. Вона також передбачає тернисту дорогу до мети паломництва. Однак важку дорогу із роздумуванням про своє життя можна перетворити у радісну подорож, яку можна здійснити в оточенні молодих людей. Християнство – це не тільки покора і каяття у гріхах, це передусім можливість перебувати з Богом і тим самим бути щасливим, оскільки немає більшого щастя за Божу Благодать. Бути в середовищі однодумців декілька днів – що може бути кращим.

Цю прощу організовує Комісія у справах молоді УГКЦ. Паломництво буде тривати чотири дні і буде включати чотириденний піший хід зі Львова до гошівського монастиря на Ясній Горі.

Христос у гроті Гошівського монастиря

Христос у гроті Гошівського монастиря

Вимоги для молодих прочан – потрібно мати туристичний коврик (коремат, ізомат, хто як називає), спальник (спальний мішок), випробуване часом взуття (щоб не натирало і не промокало, кілометрів потрібно пройти багато, а погоду важко вгадати), вишиванку (це як своєрідна форма цієї молодіжної прощі).

Програма молодіжного паломництва з 20 по 23 серпня 2015 року

Пам'ятник Ісусу Христу у Гошеві доступний для споглядання дітьми

Пам’ятник Ісусу Христу у Гошеві доступний для споглядання дітьми

20 серпня – початок у Львові, у храмі святого Андрія. 21 серпня – зупинка в Розвадові, в храмі Воскресіння. 22 серпня – ночівля в Стрию, організовує парафія Всіх Святих Українського Народу.

Проща в Гошеві

Скелі Довбуша біля Гошева - сюда можна буде навідатися після прощі

Скелі Довбуша біля Гошева – сюда можна буде навідатися після прощі

22 серпня о восьмій годині вечора починаються молодіжні чування.

23 серпня в 11 годині – урочиста Літургія, під час якої можна сповідатися і з чистою совістю отримати Святі Дари.

22 серпня з 20.00 – молодіжні чування;

23 серпня, 11.00  – урочиста Літургія.

 

Гошівський монастир на Ясній Горі та ікона Гошівської Богородиці

Стародавні сходи скельної фортеці Скель Довбуша біля Гошівського монастиря

Стародавні сходи скельної фортеці Скель Довбуша біля Гошівського монастиря

Гошівський монастир на Ясній горі знаходиться у мальовничому куточку Карпат. Поблизу монастиря є Скелі Довбуша, які можуть відвідати бажаючі після прощі. Ці скелі неподалік, можна добратися на попутному транспорті до Болехова, а в Болехові – рейсовий автобус на Козаківку, таксі чи навіть пішки, 15 кілометрів для прочан це недалеко, головне щоб була хороша погода. Прочитати детально про монастир у Гошеві, місто Долину, місто Болехів та Скелі Довбуша можна у статті Долинський район.

Для тих, хто бажає подивитися, що цікавого можна подивитися по дорозі, відвідайте статтю про Замки Галичини, Святі місця Галичини.

Інші прощі серпня 2015 року

Проща до села Губичі 2015

9 серпня 2015 року відбулася проща до села Губичі, в якій була хресна дорога в лісі, Літургія та освячення води на чудотворному джерелі, був молебень за недужими.

Проща родин заробічан з Самбора до Зарваниці 2015

Проща буде тривати з 14 по 23 серпня, прочани пройдуть пішки понад 200 кілометрів, початок у Самборі у церкві Різдва Пресвятої Богородиці – Свята Літургія – 14 серпня в 7 годині ранку, вихід в 9 годині 45 хвилин. Ночівлі плануються в школах, дитячих садочках, клубах та наметах, харчувати будуть парафіяни населених пунктів, через які пройде проща. З собою потрібно мати приладдя для походу – каремати, посуд, ліки, зручний одяг та певні кошти, повернення з прощі – самостійно.

Молодіжний форум дружби у селі Новосілка 2015

З 14 по 16 серпня у селі Новосілка Пустомитівського району буде молодіжний форум, проведення якого стало щорічною традицією. Цього року форум присвячений 150-річчю від уродин Андрея Шептицького і 200-річчю від дня народження Іоанна Боско. Форум буде проходити на відпустовому місці в селі Новосілка-Раковець поблизу чудотворного джерела. Буде концерт, різноманітні розваги, ігри, має бути весело. Харчування буде у польовій кухні, з собою потрібно мати похідний інвентар – намети, відповідний одяг, посуд та інші звичні в такому випадку речі. Серед організаторів – фонд Разом для молоді, Українська молодь – Христові та Отці Салезіяни.

Наприкінці серпня відбудеться подія всеукраїнського масштабу – піша проща до Унева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.