Дитячі екскурсії в Хургаді – аквапарк та дельфінарій

Вистава дельфінів

Вистава дельфінів

Багато з нас, дорослих, пам’ятають дельфінарії на морських курортах дитинства – в Одесі, кримському Коктебелі та інших місцях. На жаль, багато напрямків зараз якщо не закриті для українців, то вони не дуже популярні – відпочинок за кордоном стає звичним, оскільки вітчизняні курорти за цінами не є набагато дешевшими. Відвідини дельфінарію разом з дітьми – це подія на все життя. Аквапарки – новинка, яка постійно була на заході, а от в українських курортах з’являються недавно. Оглянемо найкращі місця для екскурсій з дітьми – аквапарк в Макаді, поблизу Хургади та дельфінарій Хургади.

Дитячі екскурсії в Хургаді – аквапарк та дельфінарій

Екскурсія в дельфінарій Хургади

Кафе біля дельфінарію

Дельфінарій в Хургаді організований нашими співвітчизниками – радянська школа дресирування дельфінів одна з найкращих в світі. Потрапляючи на виставу з морськими тваринами в єгипетській Хургаді, наче переносишся на багато років назад, коли схожі вистави робили щасливими дітей на морських курортах СНД.

Дитячий майданчик поблизу дельфінарію Хургади

Дитячий майданчик поблизу дельфінарію Хургади

При аквапарку є невелике кафе з дитячим майданчиком. Сюда заздалегідь привозять туристів з дітьми, офіціант пропонує напої, морозиво і чіпси – з усього можна взяти невелике морозиво Нестле за два долари, це недорого для єгипетського кафе. Дитячим майданчиком неможливо користуватися, оскільки качелі і совганки дуже нагріваються на жарі, однак, якщо скучно, можна тут пофотографуватися (туристів спеціально привозять заздалегідь, щоб кафе мало виручку, звичайний для Єгипту маркетинговий хід).

Вистава з дельфінами

Морж з дресирувальником в дельфінарії Хургади

Морж з дресирувальником в дельфінарії Хургади

Потім починається вистава – на великій напівкруглій арені розміщуються глядачі, а басейн з дельфінами – замість сцени. Хоча і сцена є, менша сцена – перед передніми сидіннями, більша сцена – позаду басейну. Бажано зайняти місця позаду, оскільки на них падає тінь від високої стіни, спереду можна зажаритися на палючому сонці (врахуйте це, захищайтесь від сонячних опіків). Між рядами ходить хлопчик, пропонує купити морозиво і напої.

Ця екскурсія не передбачає фізичного та емоціонального перевантаження, можна нарядно одягнутися, зробити макіяж за допомогою кистів, спонжів та пінцетів, та інших косметичних аксесуарів які можна обрати на http://clasno.com.ua/products/barbers/sc=278. Це одна із небагатьох екскурсій в Хургаді, де можна розслабитися, і отримати багато чудових емоцій, тому не забувайте гарно виглядати, це також піднімає настрій.

Спершу у виставі приймають участь морські котики, моржі, тюлені. Тварини видресировані так, наче це переодягнені люди, команд знають багато. Під кінець виступають дельфіни. Вони витворяють справжні чудеса – скачуть через обручі, закидають в кільце м’яч, танцюють, носять на носі дресувальників, вискакують на сцену, навіть малюють картину, яку відразу продають на аукціоні (у нас ціна дійшла до 40 доларів, цілком прийнятно щоб порадувати дитину).

Фотографування з дельфінами

Арена дельфінарію в Хургаді

Арена дельфінарію в Хургаді

Після вистави відбувається фотографування – за 15 доларів отримуєте миттєву сімейну фотографію з дельфіном. Деякі маленькі діти лякалися цієї зубатої великої морської тварини, однак бажаючих було багато, вистроїлась довга черга. Фотографії із фотоапарату ішли через Wi-Fi на принтер, тому результату довго чекати не довелося. Також в дельфінарії можна поплавати з дельфінами – після вистави очевидно не получиться (були бажаючі), сказали, що це окрема, ранкова екскурсія – 50 доларів за 5 хвилин і 100 доларів за 10 хвилин. У вартість такого атракціону входить фотографування і відеозйомка. Дельфінарій у Хургаді вартий того, щоб його відвідати, вартість квитка – біля 40 доларів за дорослого і 30 доларів за дитину.

Екскурсія в Аквапарк Макаді (поблизу Хургади)

Курорт Макаді поблизу Хургади

Дитячий майданчик аквпапарку підійде для маленьких дітей і підлітків

Дитячий майданчик аквпапарку підійде для маленьких дітей і підлітків

В Хургаді мало коралових рифів – хороший риф тільки в готелі Захабія, за оглядом рифів потрібно їхати на екскурсію на Райський острів. Однак біля Хургади є новий курорт Макаді з одноіменним готелем (є ще декілька фешенебельних готелів, наприклад, Клеопатра). На цьому курорті є непогані рифи, на яких можна спостерігати розмаїття підводного світу (коли мені говорять про рибок, відразу згадую отруйних тварин Червого моря). Також тут є один із найкращих аквапарків світу – аквапарк Макаді.

Відпочинок в аквапарку Макаді поблизу Хургади

Вид на аквапарк Макаді здалеку

Вид на аквапарк Макаді здалеку

Аквапарк Макаді дуже великий – тут є біля 70 гірок. Територія поділена на дорослі гірки, дитячі гірки та гірки для менших дітей і зовсім малюків. На краях басейнів вказана їх глибина, так що мами можуть вибирати басейн з огляду на ріст своїх дітей.

Хочу сказати, що дитячий аквапарк – більший за провінційний дорослий розважальний заклад такого типу, тільки з тією різницею, що на наших дорослих аквапарках на схожі екстремальні гірки не допускають дітей, а на їхніх – на гірки з подібною складністю не допускають дорослих, оскільки вони заважають дітям плавати.

Вода в басейнах не підігрівається, але аквапарк знаходиться під відкритим небом і ніякого підігріву під палючим сонцем не потрібно. До речі, про сильне сонце – беріть сонцезахисні креми і бажано кататися в футболках – катання не передбачає тіні і обгоріти можна до ран.

Гірок багато, три найвищі дорослі гірки сягають висоти 20 метрів, це практично дев’ятиповерховий будинок – сказати, що на таких гірках страшно, це нічого не сказати. Є багато водних атракціонів – катання в трубах і на відкритих жолобах, катання в човнах для цієї сім’ї (це єдиний атракціон, де на дорослих гірках допускають дітей), катання на різних надувних камерах і на ковриках, катання маятником, вільне падіння з висоти в басейн, потрапляння у вир та багато всього іншого – фантазія у розробників атракціону дуже велика.

Відвідувачі і персонал аквапарку

Переодягальні немає, однак нам сказали, що речі можна залишати на лежаках, нічого не пропаде. Ми залишали – нічого не пропало. Відвідувачі різні – росіяни, українці, є араби, однак багато американців та європейців, цей аквапарк зроблений саме під них, тому тут досить чисто, персонал дуже ввічливий, веселий і ненав’язливий.

Безпека на атракціоні

Дитячий майданчик в аквапарку Макаді, вдалині видно дорослі водні гірки

Дитячий майданчик в аквапарку Макаді, вдалині видно дорослі водні гірки

Дітям на дорослі гірки заборонено, причому обмеження іде не по віку, а за ростом – ростомір стоїть на позначці 150 сантиметрів, якщо хочете покататися з меншими дітьми, можна попроситися за невеликий бакшиш за долар можуть дозволити декілька разів спуститися і меншим дітям, якщо ці діти ідуть в тандемі з дорослими, однак багато гірок дуже екстремальні, думаю дітям тут особливо робити нічого.

На високих гірках вимагають зняти ланцюжки, годинники, для безпеки. Біля кожного жолобу стоїть персонал, який допомагає і може порадити, яка гірка складніша, а яка простіша. Потрібно починати з простіших і поступово нарощувати складність, особливо старшим людям, оскільки потрібно зважати на серце і судини при таких перегрузках (уявіть вертикальне падіння з десятого поверху і зрозумієте ціну деяким спускам). Є така гірка, де наприкінці раптово провалюєшся з багатометрової висоти в глибокий басейн. При чому знизу нікого немає – потрібно бути обережним людям, які погано плавають, можуть не зорієнтуватися та дітям, бажано, щоб хтось страхував знизу. Як я вже казав, на басейнах є позначки глибини, що особливо важливо для дітей.

Харчування в аквапарку Макаді

Особливо добре поставлене харчування в аквапарку Макаді. З 12 до 13 години дня всі гірки закриваються на профілактику і відвідувачі запрошуються на обід. Потрібно враховувати, що після обіду не всі гірки відкриваються, тому постарайтеся покататися на тих, на яких вам цікаво, особливо з категорії малої та середньої складності – найвищі гірки працюють всі.

Обід – це довгий ряд барів, в яких дають спагеті, гамбургери, хотдоги, морозиво, соки, різні газовані напої типу коли і фанти – все включено. Кухня європейсько-американська, надзвичайно подобається дітям. Однак потрібно врахувати, що все дуже хімічне, оскільки побудоване на принципі швидкого харчування, морозиво і напої теж ненатуральні. Однак дітям і молоді це дуже подобається. Це кафе по принципу все включено працює аж до кінця роботи аквапарку, тому можна забігати постійно, щоб підкріпитися морозивом та напоями. Хоча при катання на екстремальних гірках в такому хорошому аквапарку потрібно не дуже об’їдатися, щоб мати сили розважатися на водних атракціонах.

Аквапарк дуже хороший. Взагалі в Хургаді багато аквапарків, в тому числі аквапарків в готелях і готелів з аквапарками, однак цей парк водних атракціонів – однозначно найкращий, він вартий, щоб взяти окрему екскурсію.

Читайте також Екскурсія мото драйв сафарі, Морська прогулянка на Райський острів, екскурсія в Луксор – Карнацький храм, Долина царів та храм цариці Хатшепсут.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *