Музичні фестивалі України

Світлові ефекти на фестивалі Рестубліка у Кам'янці-Подільському

Світлові ефекти на фестивалі Рестубліка у Кам’янці-Подільському

Це огляд найпопулярніших музичних фестивалів в Україні. Звичайно, у 2016 році календар фестивалі можуть бути дещо іншими або будуть проводитися в дещо інший час, але ми подаємо так, як вони проходять зазвичай, тож можна буде планувати відпочинок меломана цього сезону. В Україні багато фестивалів, деякі з них мають музичну спрямованість, наприклад Республіка в Кам’янці-Подільському або Захід Фест в Родатичах біля Львова. Але й інші фестивалі – лицарські, гастрономічні також обов’язково мають музичну та концертну програму. Великі сцени, хороша музична апаратура – організатори все роблять для того, щоб подія запам’яталася і щоб наступного року люди сюди повернулися за новими враженнями.

Цікаві музичні фестивалі в Україні

Фестивалі подаються у хронологічному порядку, так, як вони зазвичай проводяться. Інші (немузичні) фестивалі у тому порядку, в якому вони проводяться, можна оглянути тут.

Міжнародний харківський Реггі Фестиваль проходить на початку червня у селі Безлюдівка, музика – африканське реггі, як переспіви відомих виконавців, так і оригінальні композиції.

План фестивалю Країна Мрій

План фестивалю Країна Мрій

Фестиваль «Країна Мрій» – творіння Олега Скрипки. Наприкінці червня меломанів радують ТНМК, Onuka, Бумбокс та інші.

Фестиваль у Львові Альфа Джаз Фест – саксофони лунали 25 – 29 червня на різних майданчиках міста Лева.

Фестиваль Файне Місто у Тернополі відбувався 3 – 5 липня у Тернополі, здебільшого рок виконавці. Хоча український рок іноді має серйозний етнічний нахил.

Щорічний хіпі-фестиваль Шипіт у селі Пилипець проходив з 1 по 7 липня. Хто не любить хіпі – не біда, фестиваль проходить біля водоспаду, серед мальовничих Карпат.

Музичний етнофестиваль Трипільські Зорі проходить наприкінці липня у “Долині троянд”. Цей парк розміщується на березі Дніпра. Музика в основному етнічного спрямування, також тут завжди є великий ярмарок з майстеркласами. Можно подивитися на гончарні, вовняні, дерев’яні та інші вироби, великий вибір вишиванок, сувенірів, частують українськими стравами.

У другій половині липня в селі Павлівка Харківської області проходить фестиваль Pavlovka Open-Air, до музичних гуртів додається змагання ді-джеїв.

Наметовий табір фестивалю Вудсток у Свіржі

Наметовий табір фестивалю Вудсток у Свіржі

На початку серпня у Свірзькому замку проходить музичний фестиваль “Вудсток Україна”. Це фестиваль позитивної музики, гасло якого “Мир, музика, любов!”. Біля замку – великий наметовий табір над мальовничим озером. Цей захід допомагає відновити свірзьку фортецю, яка відреставрована, однак вже деякий час лежить пусткою.

На Сумщині у містечку Тростянець наприкінці серпня проводиться фестиваль Схід-Рок. Ще одна цікава подія, пов’язана із цією фортифікованою садибою 18 століття – фестиваль історичних реконструкцій (лицарський фестиваль) “Стара Фортеця”, який проводиться наприкінці червня.

В середині серпня у Родатичах (Львівщина) проходить фестиваль Захід Фест, який зазвичай проводиться на багатьох сценах, на фоні мальовничої природи цієї курортної місцевості. Оскільки це комерційний фестиваль з великим бюджетом і досить дорогими квитками, тут застосовується найсучасніше музичне обладнання – спеціальні сцени, світлоефекти забезпечуються спеціальними контроллерами, як световой DMX контроллер в магазине ShowMarket, до створення музичного оточення залучаються сучасні спеціалісти.

На початку вересня у Кам’янці-Подільському проводять мистецький фестиваль Республіка, на якому окрім виставок картин, творів мистецтва, є багато музики на численних сценах. Це все проходить на фоні старовинних стін і має спеціальні світлові ефекти, якими освітлюються музиканти, глядачі та старовинна архітектура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.