Фестиваль Республіка 2015 у Кам’янець-Подільському замку

Замок у Кам'янці-Подільському

Замок у Кам’янці-Подільському

Міжнародний фестиваль вуличного мистецтва Республіка 2015 році буде проходити з 4 оп 6 вересня у замку міста Кам’янець-Подільськ.

Фестиваль Республіка 2015 у Кам’янець-Подільському замку

Історія Фестивалю Республіка у Кам’янці-Подільському

Головна сцена фестивалю Республіка у 2014 році

Головна сцена фестивалю Республіка у 2014 році

Кам’янець-Подільський – фестивальна столиця Поділля. Є два міста в Україні з постійними фестивалями – Львів і Кам’янець-Подільський. Цього разу з 4 по 6 вересня тут буде проходити фестиваль вуличного мистецтва Республіка 2015.

Вперше цей фестиваль пройшов п’ять років тому в 2011 році. Після того він проводився щороку без перерв, на ньому традиційно представляється вуличне мистецтво у різних проявах – малюнок на асфальті і стінах (графіті), музика, танець, спів, поезія, відеомистецтво.

Фестиваль розділений на багато сцен, головна сцена міститься в замку, інші сцени будуть розкидані стародавнім містом. До фестивалю прикрашаються різні занедбані будівлі.

Програма фестивалю Республіка 2015

Фестиваль Республіка 4 вересня 2015

Головна сцена – виступи різних гуртів з 14 години хвилин до 23 години, сцена Тунель – з 17 години до 1 години ночі, сцена Art-DVIR (стіна Фортеці) – з 16 години до 23 години, Реґі сцена – з 22 години до опівночі, Сцена Ратуша – з 16 години до 21 години 30 хвилин.

Кам’янець-Подільський фестиваль Республіка 5 вересня

Головна сцена – з 15 години 30 хвилин до 23 години, сцена Тунель – з 16 години до 2 години ночі, сцена Art-DVIR (стіна Фортеці) – з 16 години до 23 години, Реґі сцена – з 22 години до півночі, Нічна техносцена (електростанція) – з 22 години до 3 години ночі, вхід від 50 гривень, сцена Ратуша – з 16 по 22 годину, тут буде грати з 19 по 23,30 Хмельницький обласний симфонічний оркестр.

Завершення фестивалю Республіка 6 вересня 2015

Головна сцена – з 14 години 30 хвилин до 23 години, сцена Тунель – з 16 години до півночі, сцена Art-DVIR (стіна Фортеці) – з 16 години до 23 години, сцена Ратуша – з 16 по 21 годину 30 хвилин.

Вітряні ворота міських укріплень Кам'янця

Вітряні ворота міських укріплень Кам’янця

Гурти виступають різні, їх можна подивитися за детальнішою програмкою, однак маючи таку коротку пам’ятку, можна переходити від сцени до сцени, якщо не спиться.

Слід врахувати, що фестиваль присвячений сучасному мистецтву, яке багато людей вважають неадекватним, тому розраховувати на якусь естетику на цьому фестивалі не слід, можна обмежитися поверхневим оглядом сцен фестивалю, а зосередитися на огляді історичних пам’яток, яких в місті дуже багато.

Що подивитися в Кам’янці-Подільському

Каньйон ріки Смотрич у Кам'янці-Подільському

Каньйон ріки Смотрич у Кам’янці-Подільському

Будучи на фестивалі в такому старовинному місті, неможливо не оглянути замок, фортечні мури міста, старовинну частину з багатьма старими храмами, серед яких найголовнішим є католицький катедральний костел Петра і Павла. Неподалік, усього тридцять кілометрів – Хотинська фортеця, та багато інших замків. В інший час в місті проводять інші цікаві фестивалі – історичних реконструкцій Форпост чи фестиваль повітряних куль.

Щоб всюди встигати на схожих фестивалях, де багато сцен, придбайте точний японський годинник, як на oddo.com.ua. Не зважаючи на те, що годинники є на мобільних, в такий напружений день зарядка сідає, а наручний годинник буде продовжувати працювати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *