Побутові та промислові вентилятори

Простий побутовий вентилятор

Простий побутовий вентилятор

Зараз при будівництві та облаштуванні приміщень люди хочуть не тільки функціональності, але і комфорту. Для забезпечення хорошого самопочуття потрібен хороший обмін повітря, а це забезпечують побутові та промислові вентилятори. А установка вентиляторів на підприємствах – це питання не тільки комфорту, а й безпеки. Така проста здавалось би річ має багато видів, їх можна установлювати у різний спосіб.

Побутові та промислові вентилятори

Вентилятор без лопастей - цікава новинка, повітря втягується моторчиком в основі

Вентилятор без лопастей – цікава новинка, повітря втягується моторчиком в основі

Вентилятори – механічні пристрої, які подають або забирають повітря з приміщення. За конструкцією та принципом дії вентилятори можуть бути осовими, діаметральними та радіальними, за тиском можуть бути низького, високого та середнього тиску, в залежності від напрямку обертання вентилятора можуть бути правого і лівого обертання, у залежності від оточуючого середовища – звичайні, вибухобезпечні, термостійкі, пилеві, за установкою – звичайні, такі, які встановлюються на спеціальній опорі, наприклад рамі або фундаменті, канальні, і ті, які розміщуються на даху.

Серед найпопулярніших типів вентиляторів виділяють наступні – стельові, осьові, канальні, центробіжні, побутові, промислові, витяжні, вибухозахищені, дахові, вентилятори димозабирання, приточні, тангенціальні, віконні (або настінні).

Проомислові вентилятори застосовують в системах вентиляції офісів, квартир, котеджі, виробництво, тобто там, де потрібно подавати в приміщення або забирати з приміщення досить великі об’єми повітря. Такі вентилятори можна купити в інтернет-магазині Провент http://provent.com.ua/

Побутові вентилятори призначені для забезпечення витяжки чипритоку повітря в приміщеннях невеликого об’єму, таких, як ванна, санвузол, котельня, підвал, підсобні приміщення. Вентилятори можуть мати систему автоматики, яка у залежності від виконання, може включати їх за сигналом від таймеру, гігростату, датчика руху. Як правило, побутові вентилятори виготовляються з пластику і поділяются на осьові, віконні, центробіжні, вентилятори для посилення камінної тяги тощо.

Промисловий вентилятор великих розмірів

Промисловий вентилятор великих розмірів

Стельові вентилятори – це осьові вентилятори з широким лопастями. Вони підвішуються до стелі і призначаються для перемішування повітря у павільйонах, торгівельних центрах, спортмайданчиках, і стадіонах (які мають дах), ангарах, квартирах, офісах тощо.

Є ще багато вентиляторів за типом, принципами дії, матеріалами, з яких вони зроблені, але ми розглянули основні. Сподіваємось, ви зможете покращити свій побут і робоче місце за допомогою вентилятора, який вам підходить.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *