Переваги купівлі квартири в компанії “Інтеграл-Буд”

СпорудаКомпанія «Інтеграл-Буд» заснована у 2003 році, споруджено 157 багатоквартирних житлових будинків у різних містах України.

Наразі придбати нерухомість компанії можна в будинках, що ще зводяться, які в перспективі, так і в оселях готових для використання. Серед пропозицій представлена можливість придбання мебльованої квартири разом з дизайнерським ремонтом. Ознайомитися з повним переліком наявних варіантів, можна на сайті intergal-bud.com.ua. До основних переваг «Інтеграл-Буд» варто віднести:

  • відповідність стандартам сучасного ринку нерухомості;
  • проведення ремонту «під ключ»;
  • використання лише якісних матеріалів та професійне виконання робіт;
  • високі темпи будівництва та повна відсутність недобудов;
  • зведення житлових комплексів типу «місто в місті» без великої щільності забудови;
  • будівництво власним коштом;
  • охоплення найбільшої кількості регіонів, серед інших забудовників в межах країни.

В компанії «Інтеграл-Буд» є послуга trade-in, що дозволяє придбати квартири в новобудові львів, за рахунок продажу старої.

КварталБудівельна фірма враховує всі потреби майбутніх власників, а тому зводить житлові комплекси лише в місцях, що мають комфортні умови для проживання – зручна транспортна розв’язка в місці розташування, наявність зеленої зони поблизу та місць відпочинку. Кожен такий комплекс має власну інфраструктуру з послугами, до яких відноситься: паркінг, дитсадки, спортивні майданчики, кав’ярні, магазини, та решта необхідного для повноцінного і комфортного життя.

Досягнення компанії неодноразово підтвердженні нагородами вітчизняних та міжнародних конкурсів, повний перелік яких наведений на сайті. Ці перемоги підтверджують 17-річний досвід, надійність та якість послуг, що надаються відповідним забудовником, не лишаючи жодних упереджень перед користувачами. «Інтеграл-Буд» − лідер на ринку серед приватних будівельних компаній України, якому довіряють на протязі багатьох років їхнього існування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.