Заробіток копірайтером та біржі копірайтингу

Професія письменника дуже схожа на професію копірайтера

Професія письменника дуже схожа на професію копірайтера

Копітайтер – це людина, яка працює над наповненням сайтів. Тобто копірайтери створюють контент – унікальні статті (статті, яких немає на інших інтернет-ресурсах. Копірайтери, як правило працюють через біржі копірайтингу. У цій статті опишемо основні

 1. Адвего – найстаріша біржа копірайтингу. На ній можна знайти наступну роботу, вона поділена на підрозділи – “Копирайтинг” – створення та переробка статей, “Общение” – наповнення форумів, спілкування у блогах, “Социальные сети” –
  Навчитися швидко набирати неважко, створювати тексти важче

  Навчитися швидко набирати неважко, створювати тексти важче

  розкрутка різних соціальних аккаунтів (проста робота, її можна виконувати швидко, але потребує власних розкручених аккаунтів), також тут проводяться різні голосування, “Реклама” – поширення ссилок різних сайтів на форумах, блогах. Оплата в Адвего ведеться в долларах, тому потрібен долларовий гаманець Webmoney. В цілому на Адвего можна непогано заробити, 5-10 долларів на день.

 2. Копілансер – біржа копірайтингу, яка має досить високу оплату, однак і досить високі вимоги до виконавців. На Копілансері існує система оцінок, якщо оцінка замовниками занадто низька, виконавець не може приймати замовлення в автоматичному режимі. Копілансер пропонує написання SEO статей, до яких невисокі вимоги.
 3. Etxt – дуже хороша біржа копірайтингу. Завдань дуже багато. Ціни не надто високі, але можна знайти дуже багато простих завдань і працювати на швидкість. На Etxt також можна продавати статті, є реферальна програма. Тут найбільше роботи серез усіх бірж, дуже багато роботи для новачків. При бажанні ця біржа може стати основним місцем роботи (чи підробітком), заробіток – скільки встигнеш, працювати можна цілодобово.
 4. Турботекст – біржа копірайтингу. Потрапити на неї досить складно, потрібно
  Копірайтери займаються створенням унікальних текстів на різні тематики

  Копірайтери займаються створенням унікальних текстів на різні тематики

  пройти тестове завдання. Якщо тестове завдання не пройдено, можна його спробувати здати через три місяці. Для тих, хто не здав тестове завдання на Турботексті, можна виконувати мікрозавдання, наприклад, публікувати відгуки на статті чи залишати повідомлення на форумі. Є неймінг – завдання на найменування сайту або фірми. Статті продавати не можна, біржа відмовилася від цієї опції через невеликий попит на готовий текст.

 5. Text.ru – біржа копірайтингу, зручна перевірка тексту на унікальність. На Text.ru можна виконувати завдання, купувати і продавати статті.
 6. lynix-text.ru – нова біржа копірайтингу із багатьма доступними завданнями.
 7. Інші біржі – neotext.ru, miratext.ru, textsale.ru, contentmonster.ru, textbroker.ru,
  textovik.su, smart-copywriting.com, texttrader.ru,  snipercontent.ru,
  paytext.ru, vtexte.com, біржа рерайтингу geonov.ru, votimenno.ru (біржа неймінга). Також замовлення можна брати на біржах фрілансу. Сайт www.relevantmedia.ru пропонує оплату за написання статей, але потрібно бути громадянином Російської Федерації, оскільки вона пропонує щось на зразок “офіційного оформлення”, потрібно подавати страхові та платіжні дані громадянина Росії.
 8. Біржі, які не набирають копірайтерів або на них немає роботи (можливо, вони мають проблеми у роботі) – txt.ru, ankors.ru (сайт працює, але мало замовлень) my-publication.ru, krasnoslov.ru, textdreamer.ru (біржа неймінгу), textbit.ru (біржа рерайтингу), jd4.ru (біржа рерайтингу).
 9. Біржі, які не працюють і припинили свою діяльність, але мають цікаві назви, можливо, у майбутньому на основі цих адресів будуть нові біржі копірайтингу – tetx-lance.ru, textchange.ru.
 10. Різноманітні біржі фрілансу мають відділення копірайтингу, на яких можна знайти замовлення або виконавця.

Можна спробувати заробити іншим способом, наприклад створити свій сайт, однак заробіток копірайтингом дозволяє знайти дохід вже сьогодні, одночасно можна втілювати якийсь свій проект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.