Як не варто заробляти в Інтернеті і сайти з дуже малим заробітком

Так в Інтернеті заробляти не варто

Заробіток на розкрутці чужих сайтів – так званий заробіток на “кліках”, коли потрібно клікати на сайт, читати поштову розсилку чи ставити лайки в соцмережах. На кліках можна заробити до 1 російського рубля за годину (при перегляді різних сайтів комп’ютер інфікується різноманітними вірусами). Крім того, переглядати доведеться різні “лохотронські сайти”, які будуть закликати вкладати гроші в шахрайські проекти. Те саме і з перечиткою рекламних листів, я вже не кажу, що багато інформації аморального характеру. Кліки, лайки – розкрутка різних шахрайських сайтів, які будуть засмічувати вашу стіну в соцмережі і створювати вам негативний імідж серед друзів. Я це взагалі не розглядаю за заробіток – заробляєте копійки, займаєтесь шкідливою для голови діяльністю. Крім того, багато сайтів подібного спрямування не виплачують зароблене і є сайтами-одноденками, які збирають ваші особисті дані, гроші з рекламодавців і зникають, переходячи на інший домен.

Заробіток на реферальних програмах, які мають на меті тільки заробіток на рефералах. Дивіться попередній абзац – щоб заробити, іноді розповсюджують реферальні ссилочки на сайти, які заробляють шахрайським методом з метою власного заробітку. Це непорядний спосіб заробітку. Потрібно рекламувати тільки адекватні ресурси.

Заробіток на Андроїд – заробіток з допомогою мобільного телефона. В Інтернеті, в тому числі в Google Play, є програми, які пропонують ставити в себе ігри, коментувати. Це розкрутка ігор. Оплата як правило 1 – 3 російських рублі за завдання. Як не дивно, гроші зазвичай виплачуються, але завдань дуже мало, вони швидко закінчуються, тому цей вид заробітку можна сприймати як розвагу на годину-дві, більше попрацювати навряд чи вдасться, це не заробіток, це швидше допомога розробникам сайтів.

Заробіток на опитуваннях – як правило, пропонується великий заробіток. Ви або проходите опитування на сайті, або ж вам час від часу приходять листи із питаннями. Спершу хочу сказати, що більшість подібних сайтів – лохотрони, вони не виплачують гроші. А ті, що виплачують – виплачують мізер і крім того, завдання приходять рідко. Такий спосіб заробляти краще проігнорувати. Ви розкриваєте свої особисті дані, електронні адреси. А якщо відповідаєте неправдиво – це гроші, зароблені на брехні. Якщо відповідати правдиво – як правило, опитування швидко закінчуються, оскільки кожне опитування зорієнтоване на певну аудиторію, якась відповідь не сподобалась – система вибачиться, і під якимось приводом закінчить опитувати, ні роботи, ні оплати. Я не рекомендую цей спосіб заробляти, оскільки із заробітком він не має нічого спільного.

Заробіток на тестуванні сайтів – ставити програми, за допомогою яких тестуються різні сайти. Така робота приходить час від часу, її мало, тестувати потрібно сумнівні сайти. Це не можна розглядати як заробіток. Аналогічний мізерний і сумнівний заробіток – заробіток на тестуванні ігр, коли потрібно переглядати ігри. Це не є роботою, навіть якщо ви отримаєте за таку діяльність гроші, їх не можна вважати заробітком.

Заробіток на розповсюженні реклами (спам-партнерка) – часто розповсюджують продукцію за допомогою спаму. Часто це так звана фарма – реклама лікувальних засобів, часто аморального характеру. У спамі немає нічого поганого, але він пов’язаний з незаконним добуванням електронних адрес і нелегальним втручанням у поштову скриньку з небажаними пропозиціями. І головне – дивіться, яку продукцію рекламуєте, це може бути шкідливий товар.

Заробіток на файлообмінниках. Коли ви заливаєте на файлообмінник файл, і отримуєте гроші за скачуванням іншими користувачами цього файлу. Цей заробіток хороший, коли зміст рекламованого файлу моральний, бажано легальний з точки зору авторських прав. Такий спосіб допомогає користувачам форумів, сайтів отримувати тематичні книги, фільми. Але без спаму заробити багато важко, заробляють на такому способі одиниці, більшість заробляють дуже небагато. Для нормального просування рекламованого файлу мало ходити по форумах, потрібно купувати спеціальні спам-програми із базами. Оскільки коментарі захищені кампчами, потрібно ще спеціально платити антикапчам-програмам, а це додаткові витрати.

Заробіток на вводі капчі — коли ви вводите тексти, які приходять до вас у вигляді картинок. Наприклад, сайт rucaptcha.com, також цікавий сайт http://kolotibablo.com/. Заробити багато неможливо, але це проста автоматична робота, доступна для всіх, заробіток залежить від швидкості і точності набору. Іноді хочеться виконувати автоматичну роботу, щоб відпочити.

Заробіток на картинках – коли ви розповсюджуєте картинку (свою, або навіть скачану в Інтернеті), яка відкривається у повний розмір з рекламою. Такий заробіток, наскільки я зрозумів, часто пов’язаний з аморальним контентом. Та і на нормальних картинках багато не заробиш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *