Виділ частки з спільного майна

Поділ майна - це можливість розпоряджатися своєю часткою на свій розсуд

Поділ майна – це можливість розпоряджатися своєю часткою на свій розсуд

Судова експертиза нам загальновідома із детективних фільмів і часто асоціюється з судово-медичною експертизою. Однак це набагато ширше поняття, ми самі не усвідомлюємо, наскільки часто ми стикаємося в звичайному житті з різними експертними висновками, які допомагають нам успішно діяти в правовому полі. Недержавна експертна організація Судово-незалежної експертизи в Україні була заснована у 2009 році з тих часів допомагає людям вирішити різноманітні питання, наприклад виділити частку зі спільного майна. Також проводять технічне обстеження споруд, оцінку рухомого і нерухомого майна, інвентаризацію засобів, лабораторні дослідження, аналіз ДНК, різні тести на вимірювання хімічних речови. Звичайно, подібні дослідження в основному призначені для судових органів, однак можна зробити певну документацію і для інших потреб, наприклад зробити аналіз продуктів, щоб врахувати їх вплив на організм.

Виділ частки з спільного майна

Для чого відбувається виділ частки в натурі

Комерційну нерухомість також можна поділити

Комерційну нерухомість також можна поділити

Виділ частки часто асоціюється з потребою поділити майно при розлученні. Частково це вірно, однак люди на бувають спільне майно також в результаті успадкування, дарування та в інших випадках. При набутті майна спільно з іншими особами відразу виникає питання як ним користуватися і розпоряджатися, щоб ніхто не посягав на інтереси інших осіб. Виділ частки з спільного майна на ekspertiza.com.ua проходить кваліфіковано, однак необхідно серйозно підійти до питання – потрібно зібрати необхідні документи, які установлюють право власності на об’єкт, зі встановленням часток, техпаспорт, документи на земельну ділянку.

Розподіл майна дає можливість вільно розпоряджатися своєю часткою – встановлювати лічильники, продавати, давати в оренду, заставляти та діяти іншим чином у правовому полі на свій розсуд.

Виділ частки в домоволодінні

Домоволодіння важко поділити, оскільки воно містить земельну ділянку, господарські споруди та сам житловий будинок. Тут потрібно знайти певний компроміс між бажанням власників і законодавчою базою, оскільки ділиться земельна ділянка так, щоб кожен мав доступ і до ділянки і також окремий вхід до будинку. Через це іноді частина земельної ділянки залишається у спільному неподіленому користуванні. Експертна організація Судової незалежної експертизи України має досвід у такому нелегкому завданні і без проблем врахує всі інтереси і наслідки такого розподілу.

Виділ частки в квартирі

Виокремити свою частку можна навіть в квартирі

Виокремити свою частку можна навіть в квартирі

Поділ квартири також має свої особливості. Зазвичай окремий вхід обладнати неможливо (крім випадків розміщення житла на першому поверсі, де реально зробити окремий вхід і відповідне перепланування), тому часто встановлюється порядок користування квартирою.  Передпокій, коридок, кухня, ванна, туалет залишається у спільному користуванні і спільній власності. Будівельно-технічну експертизу розподілу квартир на добровільному порядку чи для вирішення відповідних суперечок роблять відділення експертної організації в Одесі, Кіровограді, Києєві і Житомирі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *