Український хостінг UAhosting

Сайти можна створювати на різноманітні теми, просто вигляньте у вікно і у вас будуть ідеї

Сайти можна створювати на різноманітні теми, просто вигляньте у вікно і у вас будуть ідеї

UAhosting пропонує послугу підтримки сайтів (хостинг), надання серверного дискового простору, реєстрацію доменів. Це один із найдешевших хостингів в Україні, однак він надає всі послуги, які має надавати хостинг-провайдер.

Український хостінг UAhosting

Тарифні плани UAhosting

UAhosting для підтримки сайтів має вісім тарифних планів, які по зростанню дають можливість розміщувати більше сайтів і резервувати під них більше дискового простору. Ціни – від 120 гривень за тарифний план, який дає можливість підтримувати два сайти на 200 мегабайтах д дискового простору до 1020 гривень за 50 сайтів і 10 гігабайт місця на сервері.

Ідеї для роботи дає активний відпочинок

Ідеї для роботи дає активний відпочинок

Юахостинг Украина дає можливість протестувати свої послуги – 5 днів можна користуватися безкоштовно, використовуючи всі можливості платного акаунта.

Технічна підтримка сайту

Технічна підтримка сайту здійснюється в режимі листування через е-мейл, також є чат, в якому можна задати запитання адміністратору.

Сайт можна зробити з допомогою найрізноманітніших CMS – WordPress, Joomla, Drupal, phBB, в цілому біля 200 різноманітних скриптів можна встановити через панель керування. Декілька хвилин, і у вас є можливість створювати свій сайт за допомогою будь-якого сайтового конструктора, зокрема є зручний інструмент site.pro.

Реєстрація доменів в UAhosting

Тематика сайтів може бути різною, однак, як не дивно, вигідніше писати про банальні речі, наприклад про вирощування овочів

Тематика сайтів може бути різною, однак, як не дивно, вигідніше писати про банальні речі, наприклад про вирощування овочів

Завдяки UAhosting можна зареєструвати свій власний домен – український, російский чи міжнародний. Для більшості українських доменів є можливість зареєструвати назву сайту українською мовою.

Всі домени реєструються на ім’я користувача, тому він є безумовною власністю замовника, це досить зручно. Також є знижки для тих, хто має більш, як десять зареєстрованих доменів. Таким користувачам надається статус “реселер”, це дає економію коштів.

Виділений сервер

Можна замовити виділений сервер, який фізично знаходиться на териториї Німеччини. У залежності від процесора на даний момент від 640 і вище, у залежності від вартості обладнання сервера та встановленого програмного забезпечення. Однак замовлення віртуального сервера обходиться значно дешевше.

Безпека сайту

Сервера знаходяться в Україні та Німеччині, двічі на тиждень здійснюється резервне копіювання, що додає безпеки сайтам. Також є перевірка антивірусами, різноманітний програмний захист від атак, для чого встановлено сучасне програмне забезпечення.

Це досить зручний хостинг-провайдер, який позиціонується як недорогий. Оплату можна здійснювати різноманітними способами – електронні гроші, термінали, через касу банку та інші.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.