Інтернет-магазин на платформі Storeland.ru

Цікавий бізнес в Інтернеті – мережева торгівля. Це один із видів пасивного доходу, який допоможе Вам мати багато вільного часу і, таким чином, відпочивати. Звичайно, торгувати і одночасно відпочивати на Балі не вийде, однак розсилку товару можна робити у вільний час. І подорожувати околицями, наприклад, стародавніми замками, і при цьому не запускати роботу, можна. Звичайно, можна торгувати на якомусь готовому платному чи безплатному торгівельному майданчику чи через дошку оголошень.

Але хочу звернути Вашу увагу на те, що якщо Ви торгуєте через свій власний інтернет-магазин, у Вас більше можливостей. Виникає питання – як створити власний інтернет-магазин. Для створення власного онлайн-магазину є спеціальні системи управління сайтом – CMS. Досить непогана платформа – Storeland.Ru CMS интернет-магазина бесплатно. Ця система має досить хороші стартові можливості – розробники беруть на себе виконання технічної частини створення магазину, а саме роботу з доменами і хостингами, технічна підтримка користувача. Залишається тільки подбати за рекламу, оформити товари, і обробляти замовлення.

Storeland.ru має цілодобову підтримку, вона працює вже шість років і вважається однією з найкращих на теренах СНД. З особливостей цієї системи – СМС повідомлення власнику магазина та клієнтам, можливість повністю підлаштувати шаблон під свої потреби, інтеграція з різноманітними системами оплати, необмежений дисковий простір та трафік, можливість загружати та вигружати прас-листи, робити знижки, кожен покупець має власний кабінет, і ще багато можливостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *