Популярні екскурсії в Єгипті

КаїрВ Єгипті у місті Хургада та Шарм-ель-Шейх можна замовити екскурсії – сафарі, морська прогулянка, дельфінарій, акваріум, Каїр, Луксор, Ізраїль, гора Мойсея, підводний човен.

 1. Сафарі буває двох типів – просто прогулянка на джипі по пустелі (із заїздом в село бедуїнів), або у вигляді почергового катання на квадроциклі, гусеничному “танчику”, баггі, прогулянка на верблюді, ослику, можливий заїзд до зоопарку, в село бедуїнів.
 2. Морська прогулянка на Райський острів в Хургаді. В Хургаді коралових рифів мало, хороші рифи є біля готелю Захабія та на курорті Макаді. Однак неподалік від берега є Райський острів, біля якого є рифи. Також морська прогулянка включає відвідання глибоководного рифу посеред моря, на якому можна побачити великих риб (біля берега як правило, риби дрібні). На катері дають обід із морепродуктів. Можна половити рибу на місцеву “вудочку” – на гачок прикріплений до мотка жилки, на гачку – шматочок наживки (як правило, це м’ясо кальмара).
 3. Дельфінарій у Хургаді. На шоу є дельфіни, моржі, морські котики. За додаткову плату можна сфотографуватися з дельфіном. Також можна поплавати з дельфіном, однак плавання з дельфінами – це, як правило окрема екскурсія.
 4. Акваріум. В акваріумі можна подивитися на різноманітних риб.
 5. Каїр – відвідання Каїрського музею, пірамід. У Каїрі може бути небезпечно, особливо для жінок.
 6. Луксор – відвідання Луксорського язичницького храму, колосів Мемнона, гробниці цариці Хатшепсут, Долини царів (царські могили).
 7. Ізраїль. Ексурсію проводять із Шарм-ель-Шейху. В Ізраїлі відвідують Єрусалим, Вифлиєм. Це хороша можливіть відвідати місця, які пов’язані із життям, смертю та воскресінням Ісуса Христа. Потрібно врахувати, що на Синайському півострові можливі військові дії, тому така поїздка може бути небезпечною.
 8. Гора Мойсея (інша назва – гора Синай). Гора, на якій Бог дав Мойсею 10 заповідей. Можна піднятися пішки, а можна за оплату проїхатися на ослику.
 9. Підводний човен. Прогулянка на підводному човні, через ілюмінатори можна побачити різних риб.
 10. Оглядова екскурсія по Хургаді. Розповідь про історію міста. Включає відвідини Коптської християнської церкви. Екскурсоводи також водять по різних магазинах, тому ця екскурсія може бути безкоштовною (організатори екскурсії мають відсоток із того, що туристи купують в магазині).
 11. Аквапарк. Деякі готелі мають свої аквапарки. Найпопулярніші аквапарки Хургади – Макаді (найбільший і найкращий), Джангл, Титанік (найдешевший).
 12. Прогулянка на кораблі по Нілу. На цю екскурсію рідко їдуть, оскільки вона трива декілька днів. Включає відвідини язичницького храму Абу-Сімбел.
 13. Можливі різні екскурсії – політ на парашуті за катером, дайвінг з аквалангом, однак вони небезпечні, потрібно добре подумати, чи вони потрібні, в Єгипті є багато інших цікавих та більш безпечних екскурсійних турів.

На сайті турагенства Вжух можна замовити горящие туры из Кременчуга. Потрібно заповнити форми, в яких вказати країну, можна вказати конкретні готелі, місто вильоту, дату початку туру, на скільки днів, кількість дорослих та дітей. Система підбере тури з різних туристичних агенцій. Туристичне агенство Вжух організовує різноманітний відпочинок (гірськолижні тури, пляжний відпочинок, тури по Україні).

Монастир святої Катерини

Монастир святої Катерини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *