Похідні рюкзаки у магазині fonarik.ua

Для одноденного походуЯкісний похідний рюкзак дозволить взяти із собою в подорож не тільки достатню кількість спорядження, а й зробить похід комфортним і безпечним. В магазині fonarik.ua можна купити рюкзак з доставкою в будь-яке українське місто.

Види

В магазині fonarik.ua можна придбати рюкзаки виробників, які добре себе зарекомендували на ринку – Osprey, Salewa. Також можна придбати туристичну продукцію менш відомих виробників, однак можна бути впевненим, що цей товар є якісним і відповідає заяленим характеристикам.

Рюкзаки для кемпінга поділяються на два основні види:

  1. Безкаркасні наплічники є невеликими, їх посто зберігати, за ними легко доглядати. Підходять для одноденних походів. З ними можна піти із сім’єю на річку, до лісу чи здійснити сходження на невисоку гору. За дизайном вони схожі на “міські” рюкзаки, однак мають підсилену конструкцію, матеріали, з яких вони виготовлені, міцні, через це їх вартість більша, ніж наплічників, які використовуються студентами для навчання у ВУЗах.
  2. Каркасні рюкзаки мають значно більші розміри і масу ніж наплічники без каркасу. Вони дозволяють взяти більше речей, тому їх використовують у багатоденних подорожах. Каркас дозволяє рівномірно розподілити навантаження на ноги і спину. У минулому випускали наплічники зі сталевими каркасами, в наш час випускають каркаси, зроблені з алюмінію та полімерних матеріалів, найпопулярніший пластик для виготовлення основи рюкзака – полікарбонат. Каркасний osprey рюкзак є найпопулярнішим серед наплічників цього виду, його можна брати у багатоденні походи, він місткий і зроблений з надійних матеріалів.

Гірський

Як спакувати рюкзак

Щоб наплічник було зручно нести, його потрібно правильно спакувати. Знизу повинні бути важкі речі, а також речі, які виймаються тільки під час стоянки – казанок, намет. Пляшки із питною вагою важать багато, тому їх також бажано поставити на дно наплічника.

Посередині повинен бути одяг, зверху повинен бути одяг та речі, якими турист планує користуватися під час походу. Зверху

Намет, спальний мішок, сокиру можна прикріпити ззовні, якщо у конструкції наплічника передбачені зовнішні кріплення. Дрібні речі та речі, які можуть знадобитися під час нетривалих стоянок протягом дня (ложка, тарілка, горнятко) краще поставити у зовнішні кишені та верхній клапан рюкзака.

В інтернет-магазині fonarik.ua можна придбати паракорди (легкий і міцний шнур, виготовлений з нейлону), палатки, тенти, спальники, туристичні килимки, сумки, чемодани, герметичні сумки, намети, складні меблі, туристичний посуд, компаси.

Гори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.