Відпочинок разом з Анекс-тур

МореКомпанія Анекс Тур є офіційним представником туристичного оператора Anex Tour. В агентстві ви можете забронювати тур онлайн або звернутися за адресою: місто Київ, вулиця Васильківська 32. Туристичний оператор Anex Tour веде успішну туристичну діяльність з організації відпочинку понад 20 років. Офіси компанії відкриті у багатьох курортах світу. Постійне покращення послуг допомогло стати компанії одній із найкращих на туристичному ринку.

Пошук туру

На сайті пошук налаштований так, що путівки шукаються по всім українським туристичним операторам. Користувач може самостійно підібрати тур і забронювати його онлайн або звернутися до менеджерів Анекс Тур для пошуку туру, який буде відповідати вимогам користувача.

Відпочити можна в Єгипті, Туреччині, Об’єднаних Арабських Еміратах та в десятках інши країнах світу. Анекс Тур працює на туристичному ринку багато років, тому відвідувач сайту може бути впевненим, що відпочинок буде відповідати інформації, яку нададуть менеджери туристичної фірми.

Пляж

Горячі тури

Подивитися горячі тури можна, скориставшись пошуком цього виду туру на нашем сайте. Це пропозиція, для тих, хто хоче зекономити на відпочинку. Горячі тури вигідно купувати у дальні країни, поїздка в які є досить дорогою, наприклад, у Домініканську республіку.

При виборі горячих путівок слід враховувати, що горячі тури можуть бути на одну-дві людини, тобто великій сім’ї із 5 – 6 чоловік важко підібрати пропозицію у цій ціновій категорії. Крім того, їхати потрібно терміново, тому речі вже повинні бути зібраними і потрібно бути готовим терміново вилітати у країну з піщаними морськими пляжами і теплим кліматом.

У поїздці

Коротка пам’ятка для туристів, які вирушають у подорож:

  1. Саме головне у подорожі – не гроші, не мобільний телефон, не коштовні прикраси, а документи. Закордонний паспорт слід тримати так, щоб його важко було загубити, а також щоб він був недоступний для злодіїв. Найкраще місце зберігання закордонного паспорту – нагрудна кишеня сорочки, що защіпається на ґудзик. У готелі слід тримати ксерокопії документів, вони можуть знадобитися при втраті оригіналів паспортів.
  2. Цінні речі не можна залишати в номері, оскільки ключі до номеру є загальнодоступними в готелі (службовці можуть зайти до номера за відсутності відпочиваючих, наприклад, щоб прибрати кімнату). Цінні речі потрібно або носити із собою, або тримати в сейфі на рецепції.
  3. Потрібно мати мінімальну аптечку – засоби для обробки рани, антигістамінні ліки (проти алергії), шлункові таблетки на випадок отруєння (найкраще – ніфуроксазид). У випадку захворювання потрібно звертатися до лікарів, телефони якого вказані у страховому полісі. Про страховий випадок потрібно повідомити страхову компанію за телефонами, які вказані у страховому полісі.
  4. Потрібно уникати порушення закону – не вилазити для ефектного фото на історичні пам’ятки (наприклад, на піраміди у Каїрі), не фотографувати там, де фотографувати заборонено (наприклад, аеропорти в Єгипті вважаються військовими об’єктами, в них фотографувати заборонено). Туриста можуть оштрафувати і вилучити фотокамеру (чи мобільний телефон), в якій можуть бути всі фотографії з відпочинку.
  5. У морі слід бути особливо обережним, оскільки в теплих країнах в воді може бути багата небезпечних тварин. Наприклад, у Єгипті найотрутніша у світі риба-камінь може зустрічатися на будь-якому пляжі.

Курорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.