Трансфер з аеропорту до міста Копенгаген

МореЩоб добратися з аеропорту до міста Копенгаген, можна скористатися сервісом трансферу transferairport24.com. Також на сайті сервісу можна замовити оренду автомобіля.

 

Сервіс трансферу

Щоб замовити трансфер Copenhagen Airport Transfers and Pick up Service, потрібно у спеціальній графі ввести адресу пункту відправлення, а також адресу, куди потрібно їхати. Також потрібно вказати дату і час вашого прогнозованого виходу з аеропорту (до часу прильоту потрібно додати очікуваний час проходження митного контролю, отримання багажу).

Також на сервісі можна замовити оренду автомобіля. Щоб орендувати транспортний засіб, потрібно вказати місце і час подачі автомобіля, а також вказати час (кількість годин) оренди машини.

Можливе замовлення автомобіля різного класу – економ, бізнес, преміум, мінівен, грузовий мікроавтобус на 12 місць, мікроавтобус на 16 місць, автобус на 37 місць або великий автобус на 55 місць.

Що подивитися у Копенгагені

Столиця Данії Копенгаген – старовинне місто на березі Балтійського моря, воно було засновано у ХІІ столітті. Місто не дуже постраждало у роки Першої та Другої світової війни, тому тут збереглося багато історичних пам’яток. Основні архітектурні пам’ятки, які варто подивитися туристу:

 1. Район, розміщений поблизу порту Нюхавн. Будинки ХVIII – XIX століть.
 2. Ратушна площа. Висота ратуші – понад 100 метрів.
 3. Парк атракціонів Сади Тіволі. Найпопулярніші атракціони – колесо огляду та дерев’яні гірки, які були споруджені у 1914 році.
 4. Національний музей Данії. Історичний музей, експонати від кам’яного віку до сучасності. Є велика єгипетська колекція.
 5. Кругла башта – найстаріша діюча європейська обсерваторія, споруджена у 1642 році.
 6. Замок Розенборг ХVII століття. Є королівський трон, колекція портретів королів Данії. Поблизу замку є Королівський сад.
 7. Замок Крістіансборг. Тут розміщується парламент Данії та Верховний суд.
 8. Замок Амалієнборг. Резиденція теперішної королеви Маргарити ІІ.
 9. Ботанічний сад. Площа 10 гектарів.
 10. Кастелет – фортеця, споруджена у 1662 році.
 11. Замок Фредеріксборг споруджений у XVII столітті королем Крістіаном IV.
 12. Скелі Мент-Клінт, розміщуються на відстані 130 кілометрів від Копенгагена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.