Фестивалі в Буковелі

ЗимаПротягом року в Буковелі проходять наступні фестивалі – позашляховиків, снігових скульптур, “Таланти Карпат”, фестиваль для дітей-сиріт, “Буковельський Зіркафест”, карпатської кухні, дитячої творчості “Буковель Чабан фест”, велофестиваль.

Зима

У грудні в Буковелі проводиться фестиваль позашляховиків “Укравто”. Взимку тут багато снігу, автомобілям важко рухатися засніженими трасами, тому, щоб перемогти у змаганнях, автомобіль має мати хороші позашляхові характеристики. Це змагання збирає автолюбителів з цілої України.

У лютому проходить Всеукраїнський фестиваль снігових скульптур “Країна Буковель”. В конкурсі беруть участь архітектори, художники, дизайнери, скульптори. Команда з трьох чоловік повинна виліпити скульптуру зі снігу. В кінці фестивалю на великому озері проходить світлове шоу.

Зимові розваги: гірськолижні підйомники та лижні траси, санна траса, сноутюбінг, троллей (переправа на тросі), прогулянки на собачих упряжках, каток, оглядовий підйомник, повітряна куля, байк зіп (переправа на велосипеді по тросі), буковельські гірки (спуск по трубі, яка має складну траєкторію), реверс (підйом на висоту і різкий спуск), роуп-джампінг, маятник, тролейна переправа, сноупарк, картінг-центр.

В готелі “Запорізька Січ”, який знаходиться у Буковелі https://zaporizkasich.com/otdykh-v-bukovele/ можна відпочивати у будь-яку пору року. Взимку в готелі можуть організувати прогулянку на снігоходах.

Новий рік

Весна

У травні проходить Всеукраїнський вестиваль-конкурс мистецтв “Таланти Карпат”. Це дитячий співочий конкурс.

Наприкінці весни відкриваються літні розваги – спортивні майданчики, оглядові підйомники, тролей, буковельські гірки, байк зіп, реверс, роуп-джампінг, тролейна переправа, маятник, квадротури (прогулянки на квадроциклах), екстрім-парк, велопарк, прокат велосипедів, водні лижі, гідроцикли, вейкборд, рафтинг, картинг-центр, екскурсії, пішохідні маршрути.

Велотур, екскурсію на квадроциклах, кінні прогулянки можна замовити в готелі “Запорізька Січ” https://zaporizkasich.com/

Говерла

Говерла

Літо

У червні проводиться фестиваль для дітей-сиріт. Біля однієї тисячі дітей, які залишилися без батьківського піклування, відпочивають улітку в соціальному таборі.

У червні проходить міжнародний фестиваль-конкурс “Буковельський Зіркафест”. Номінації: хореографія, естрадний, народний та академічний вокали, вокальні гурти, фольклорні колективи, хори, циркове мистецтво, гра на музичних інструментах.

У серпні неподалік від Буковелю проходить Міжнародний фестиваль карпатської кухні. Можна спробувати банош, вареники, бринзу та інші страви, які традиційно готують у Карпатах.

У серпні у приватному дитячому таборі Чабан проводиться фестиваль дитячої творчості Буковель Чабан фест.

Осінь

Осінь

У вересні проходить вело-фестиваль. На курорті багато велосипедних доріжок для прогулянок, гірський рельєф дозволяє обладнати екстремальні велосипедні траси, на яких можна проводити змагання для любителів швидкісної їзди на двоколісних транспортних засобах.

В листопаді розпочинається гірськолижний сезон, а з ним розпочинаються гірськолижні змагання, які тривають до зактиття гірськолижного сезону (сезон катання на гірських лижах зактивається у травні).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.