Весільні традиції в Німеччині

Кінний екіпаж - обов'язковий атрибут для молодят на німецькому весіллі

Кінний екіпаж – обов’язковий атрибут для молодят на німецькому весіллі

Німці дуже ґрунтовно підходять до такої події, як весілля. Для інших народів може здаватися, що надто серйозно вони готуються і проводять цю подію. Але така риса характеру німців, як прагнення у всьому бути досконалими і додає цікавості до німецької весільної церемонії.

Весільні традиції в Німеччині та весільний одяг в Salon Cherry

Весільні традиції до шлюбного дня

Розпилювання колоди на весіллі в Німеччині

Розпилювання колоди на весіллі в Німеччині

Родичами, друзями і самими нареченими видається весільна газета. В ній описане знайомство, розвиток відносин закоханих, їхнє хобі і все це супроводжується жартівливими колажами, які зроблені на основі реальних фотографій. Вона також може містити інтерв’ю з нареченими чи їх родичами, анекдоти про сім’ю, різне святкове оформлення. Ця газета роздається гостям на весільному банкеті як сувенір про такий чудовий день.

Перед весіллям в будинку батьків нареченої організовується вечірка. Офіційного запрошення не потрібно і приходять ті, хто бажає. Стіл простий, шведський, однак всі бажаючі можуть його доповнити блюдами і випивкою, яку можуть принести із собою. Також гості приносять посуд, горшки для квітів та іншу кераміку, яку розбивають. Вважається, чим більше битого посуду, тим краще.

Для європейської весільної церемонії вибирають елегентний одяг, як у salon cherry – тут не тільки весільні сукні для нареченої, але й плаття для гостей та урочисті наряди для дітей.  Наречена в Німеччині перед весіллям при покупці весільного взуття платить монетами, які спеціально збирала з дитинства. Це є символом бережливості і економності майбутньої дружини, яка має стати чудовою господинею. Ох вже ці німці, всюди раціональність.

Німецькі весільні традиції під час весільної церемонії

Замок Нойванштайн у Баварії - популярне місце весільних церемоній

Замок Нойванштайн у Баварії – популярне місце весільних церемоній

В день весілля молода садить кущ троянди. А перед церквою молодий і молода розпилюють колоду дворучною пилою, намагаючись таким чином показати прагнення допомогти один одному.

Весілля розпочинається з офіційної церемонії укладення шлюбу в державному органі, тут можуть бути присутніми тільки найближчі друзі та родичі. Потім – укладення шлюбу в церкві. Причому шлюб мусить бути обов’язково укладений до опівдня, якщо в час не вкладаються, то назад переводять церковний годинник, все рівно вінчаються до опівдня.

Наречений забирає свою майбутню дружину на кінному екіпажі, в кареті молода не має обертатися назад, щоб, за цією забобоною, їй не довелося мати другий шлюб.

В церкві шлях молодих посипають пелюстками квітів. На наречену надівають вінок, який прикрашений дорогоцінними каменями та бісером, цей вінок вона не знімає до опівночі. Також дівчина несе букет із квітів мирта. Обручки наречені купують прості і носять їх на правій руці.  Після виходу з церкви пару осипають рисом, вважається, чим більше рису застрягне в волоссі нареченої, тим більше дітей у неї буде.

Весільний кортеж позначається білою стрічкою, яка кріпиться до антени кожної машини, і, звичайно, автомобілі сигналять. Потім – весільний бенкет, весільний стіл оплачується порівну батьками нареченої і нареченого.

Другий весільний день

Биття посуду перед весіллям

Биття посуду перед весіллям

На другий день весілля організовується пишний обід, цього разу не в ресторані, а в домі батьків дружини або в будинку нової сім’ї. В нас це називається поправи нами, але тут – повноцінне святкування – конкурси, танції, доїдання і допивання того, що залишилося з попереднього дня. Людей запрошують багато, також намагаються побільше запросити дітей.

Цього другого весільного дня гості намагаються відволікти чоловіка і викрасти в неї дружину. Після викрадення чоловікові дають письмові підказки як знайти дружину, і в нього вимагають штраф (у вигляді грошей або виконання побажань поспівати, потанцювати) за те, щоб дружину повернули. Ця гра розважає гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.