Ocean Park у Гонконзі

Ocean Park у Гонконзі

Ocean Park у Гонконзі

Ocean Park у Гонконзі був заснований у 1977 році. Як говорять, народна стежка сюди з тих часів не заростає. Це не тільки розважальний парк – він пізнавальний, оскільки тут також є зоопарк. За навчальні властивості парк у 2012 році отримав найпрестижнішу нагороду серед розважальних і тематичніх парків – Applause Award. Парк розбитий у південній часті острова Гонконг, займає майже один мільйон квадратних метрів. Сюди їздить не тільки громадський транспорт, а й проведена канатна дорога та фунікулер “Ocean Express”, що самі по собі є розважальними атракціонами.

Американські горки

Американські горки

Парк складається з багатьох частин. Проводяться різноманітні фестивалі. В цілому парк зорієнтований на збереження дикої природи, частина прибутки йде в спеціальний природоохоронний фонд. Також є великий парк розваг з американськими гірками, атракціонами.

Пригоди в Австралії

Тут можна познайомитися з світом диких австралійських тварин. Пухнасті коали, червоношиї кенгуру валлабі, кукбари. Знайомлячись з багатою історією Австралії, можна познайомитися з програмою, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя.

Світ акул

Скати

Скати

Подорож під водою, під час якого ви побачите акул та скатів з нового погляду. Тут зібрано більш як сто видів, включаючи зеброву акулу та акулу пилу. Ви здивуєтеся, наскільки красиві і граціозні ці небезпечні риби.

Полярна пригода

Полярна пригода дозволяє дослідити Північний та Південний полюси, починаючи з розважальних поїздок на санках і закінчуючи більш близьким знайомством з королівськими пінгвінами. Ви також зможете побачити тихоокеанських моржів з довгими бивнями, плямистих тюленів, полярних лисиць, сніжних сов та інших тварин цього холодного краю. Місцевий ресторан виходить терасою на 70 пінгвінів, для яких створено льодовий світ. Такий пейзаж розважає дітей.

Старий Гонконг

Старий Гонконг переносить у світ 50-річної давньості. Переміщаючись старовинним трамваєм, побачите старі вулиці. Можна купити місцеві сувеніри.

Тропічний ліс

Плаваючи на плоту, ви можете заглибитися в екзотичні звуки тропічного лісу. Можна побачити карликових ігрунок – найменших мавпочок, а також водосвинку (найбільший гризун), найменшого тукана – аракарі.

Водний світ

Тут можна побачити унікальне шоу Симбіо, в якому використовується водяний екран. У Великому Акваріумі, який є найбільшим подібним резервуаром купольної форми, можна спостерігати за морськими тваринами. В ресторані Нептун є свій цікавий акваріум.

Виставка тварин Азії

Панди

Панди

Можна відвідати виставку панд, у тому числі рідкісних видів – гігантських та червоних панд. А також побачите гіганські саламандри та китайські алігатори. Багато красивих птахів, азіатські видри, срібні карасі і багато іншого можна побачити у Селищі Панд та Скарбниці Золотої Рибки.

 

За матеріалами http://worldofchina.livejournal.com/16695.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *