Екскурсія морська прогулянка по Червоному морі в Єгипті

Туристичні катери на Червоному морі

Туристичні катери на Червоному морі

У туристів в Хургаді, Єгипет, дуже популярна екскурсія на Червоному морі. Єгиптяни вміють робити з простої подорожі справжню подію – окрім прогулянки на яхті є відвідини піщаного Райського острова, пірнання на два види рифів – мілководний та глибоководний, обід з морепродуктів, рибалка на Червоному морі, катання на банані за швидкісним катером. Вся подорож супроводжується фото і відеозйомкою.

Екскурсія морська прогулянка по Червоному морі в Єгипті

Прогулянка на яхті

Початок морської ескурсії в Хургаді

Початок морської ескурсії в Хургаді

Екскурсія починаєтья з посадки на комфортабельну яхту. Вартість екскурсії біля 50 доларів і до подорожчання доллара (чи падіння гривні) це була дуже дешева екскурсія, оскільки вона включала стільки всього цікавого, графік подорожі дуже щільний. Перед посадкою на корабель на прокатному пункті видають спорядження для пірнання на рифах, причому досить якісне. Потім – посадка на яхту, корабель завжди комфортабельний, на ньому часто є Wi-Fi. На яхті є масажист, який робить безкоштовний масаж протягом десяти хвилин, потім – за гроші, однак зазвичай це один-два долари на чай. Також ведеться фото і відеозйомка туристів.

Масажист на яхті

Масажист на яхті

На кораблі можна погодувати чайок, які зазвичай летять за катерами в надії отримати щось смачненьке. Якщо набрати із собою булок або хліба, то можна кидати цим морським птахам і вони на льоту будуть ловити цю здобич. Якщо їх таким чином приманити, то вони будуть розважати навіть своїм виглядом – вони зависають над кораблем на невеликій висоті, що особливо тішить дітей.

Фотограф на кораблі часто робить із рушників різні тюрбани, фігури і таким чином робить гумористичні фото. А капітан може на хвилинку уступити штурвал для ефектного фото – все робиться для хорошого настрою туристів.

Подорож на Райський острів

Риф на Райському острові підходить практично до берега

Риф на Райському острові підходить практично до берега

Якщо морська екскурсія ведеться з Хургади, то корабель прямує на Райський остірів, який представляє собою піщано-скалисту землю посеред моря, без зелені, зато з дуже хоршими мілководними рифами, на яких без проблем можуть поплавати навіть діти. Цікаво, що тут морських їжаків досить мало і взагалі небезпечних риб і тварин обмаль, оскільки вони не дуже полюбляють мілководдя. Однак все одно потрібно бути обережним – Червоне море – це водойма із найбільшим розмаїттям різних риб, в тому числі отруйних, кусючих і взагалі небезпечних.

Також на Райському острові виходять чудові фотографії на фоні блакитного моря, яке називається Червоним. Яхти зупиняються трохи подалі від берега, для причалювання їм не вистачає глибини, тому з корабля і на корабель туристи їдуть на швидкісному катері, який нагадує великий рибальський човен. Такі човни всю дорогу слідують за яхтою.

Пірнання на глибині в Червоному морі

Пірнання на глибоководному рифі в Червоному морі біля Райського острова

Пірнання на глибоководному рифі в Червоному морі біля Райського острова

Після відвідин Райського острова всіх туристів на яхтах везуть на глибоководний риф. Це спеціальне місце глибиною біля 15 метрів із рифом, який іде з дна практично на поверхню. Це житло для багатьох великих морських істот – тут без проблем можна побачити мурен довжиною два-три метри, інших рибин величиною з людину. Можна побачити рідкісних тварин, таких, як морські черепахи. І, звичайно безліч дрібних риб. Кажуть, на цьому рифі риб підгодовують, щоб вони звідси не втекли через велику кількість туристів і катерів, які прибувають саме сюди на риф на екскурсію.

Обід і рибалка

Рибалка на Червоному морі

Рибалка на Червоному морі

Після глибоководного пірнання в Червоному морі туристам зазвичай пропонують обід з морепродуктів. Тут свіжі креветки, різноманітна риба, кальмари. Все свіже і дуже смачне, однак морепродукти – це їжа на любителя, любителям вареників і пельменів може не сподобатися. Однак варто спробувати всього потрохи, це не напівфабрикати, а свіжовиловлені продукти з Червоного моря.

Після обіду – рибалка. Вудочок немає, їхню роль виконують мотки грубої жилки із великими гачками на кінці. Наживкою виступають свіжі кальмари. До дна біля десяти метрів і завдання рибалок – розмотати приблизно на таку глибину жилку, щоб гачок з наживкою досягнув глибинного рифу, який багатий на рибу. Відверто кажучи,  дивився, як рибалять місцеві рибалки-любителі – так само, ніяких вудочок немає. Клює часто, однак витягнути рибу важко – то зірветься, то жилку перегризе, то гачок зачіпиться за риф. Тут потрібне вміння і чуття.

Катання на банані і завершення морської екскурсії

На яхті можна навіть порулити

На яхті можна навіть порулити

Після рибалки туристам на морській прогулянці часто пропонують катання на банані. Тягне той катер, яким туристи переправлялися на Райський острів. Є два види катання – без переворота, коли катають швидко, однак з плавними поворотами і з переворотом, коли на швидкості катер робить різкий поворот і банан перевертається, і всі, що на банані потрапляють в воду. Допливати до яхти потрібно самостійно, це безпечно, але трохи страшно в морі, в якому найбільше акул в світі. Звичайно, біля Хургади акули нападають рідко, однак біля Сафаги, що неподалік, було зафіксовано напад великої білої акули на човен рибалок.

Також в Хургаді популярна екскурсія мото драйв сафарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *