Якісна керамічна плитка для будь-яких потреб

Керамічна плитка використовується для оздоблення особняків як всередині так і надворі

Керамічна плитка використовується для оздоблення особняків як всередині так і надворі

Зараз дуже популярно робити ремонт з допомогою керамічної плитки. Сучасна плитка дуже красива – різних розмірів, з красивим орнаментом, вона підійде для оздоблення різного інтер’єру і для різних потреб. Але також керамічна плитка дуже практична – вона міцна, довговічна, стійка до впливу різних речовин, також, що важливо – вона стійка до води і легко миється.

Якісна керамічна плитка для будь-яких потреб

Оздоблення керамічною плиткою зараз дуже популярне у квартирах - це вишукано і практично

Оздоблення керамічною плиткою зараз дуже популярне у квартирах – це вишукано і практично

Керамічна плитка підійде для різних завдань – нею можна оздобити стіни, підлогу, використовувати не тільки в приміщенні, а й на вулиці, зокрема для фасадів, бордюрів, фризів. В магазині Керамасвіт (Keramasvit) http://keramasvit.com.ua/plitka можна придбати просту якісну плитку, а можна обрати і шедевр, над яким працював колектив дизайнерів.

Керамічна плитка є різних видів. Як правило, вона поділяється на різні види у залежності від її призначення. Керамічна плитка для ванної та кухні вирізняється строгим, але вишуканим дизайном. До плитки можна вибрати різні елемети декору – вставки, бордюри, деталі для імітації колон, мозаїки, панно, що допоможуть у створенні затишного інтер’єру.

Керамічна плитка може використовуватися навіть для оздоблення вулиць

Керамічна плитка може використовуватися навіть для оздоблення вулиць

Керамічна плитка для підлоги вирізняється міцністю а також покриттям, що запобігає ковзанню. Керамограніт – дуже міцна плитка, яка практично не поглинає вологу, тому її можна використовувати не тільки у приміщеннях, а й надворі. Клінкер – морозостійка та міцна плитка, стійка до різних речовин, вона придатна для установки надворі при установці сходів, у саду, для басейнів тощо.

Магазин Керамасвіт має великий асортимент якісної керамічної плитки за вигідними цінами. Доставка здійснюється у всі великі міста України, у Львові замовлення доставляється під під’їзд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.