Вибір подарунків як відпочинок

Вишиванки - популярні подарунки, Карпатський Вернісаж

Вишиванки – популярні подарунки, Карпатський Вернісаж

Мова йде не про те, як важливо дарувати один одному подарунок чи так важливо дарувати комусь щось щоб приділити увагу. Вибір подарунків також може бути відпочинком. Мій один хороший знайомий казав – “добре, коли людина зрозуміє, що справжнє щастя не забирати, а вміння дарувати”. Коли ми комусь щось даруємо – річ, емоції (а можна одночасно і річ і емоції), то часточку подарунку ми отримуємо собі.

Вибір подарунків як відпочинок

Ковальські вироби - оригінальний і багатий подарунок, Свято Ковалів

Ковальські вироби – оригінальний і багатий подарунок, Свято Ковалів

Я вже не кажу про те, що шопінг – для багатьох людей – справжній відпочинок. Коли ми ходимо по магазинах (базарі, торгівельному центрі), ми можемо нічого не купувати, однак ми бачимо багатьох людей, вітрини, чуємо розмови і тим самим емоційно відпочиваємо. Брак інформації втомлює, як не дивно. Інформація людині потрібна, і не просто з екрану телевізора чи монітора, вона потрібна жива – із реальними емоціями, реальними відчуттями. Обираючи подарунок, ми підсвідомо переживаємо моменти, коли і нам щось дарують, тим самим ми емоційно збагачуємось.

Стороннім людям ми ніколи не обираємо подарунок у їх присутності – побажати піти разом обрати якусь річ, яку ми одразу даруємо, ми можемо тільки рідним людям –

Гуцульські дерев'яні сувеніри, Карпатський Вернісаж

Гуцульські дерев’яні сувеніри, Карпатський Вернісаж

дружині, дітям. Це ще один привід поспілкуватися, побути разом. При чому побути разом не годину чи дві, а можливо половину дня, а може й цілий день (якщо обходити всі магазини міста з певним асортиментом). Та і ринки деякі такі, що по них можна блукати цілий день.

Важливість подарунків приводить до того, що дарувати потріно не так, “щоб чого збутися”, подарунки повинні бути оригінальними. Річ скоро забудеться, а от в якій її обстановці подарували, як вона вирізняється від інших речей – ніколи. Наприклад, можна подарувати золотий виріб.

Часто при виборі золотих речей купують ті, які важать більше, в яких більше золота. Звичайно, якщо прикраси використовувати як “золотий запас”, така позиція цілком зрозуміла. Але якщо ми хочемо, щоб подарунок запам’ятався – можна подарувати оригінальну біжутерію, яка може бути і по ціні ювелірних виборів, але виглядати набагато краще і ефектніше, наприклад вироби із кристалами Сваровські, як на http://www.ukrashenia.rechi.ua/ukrasheniya/swarovski. Прикраси Сваровські – оригінальний подарунок, дизайнери розробляють як класичні вироби, так і досить цікаві – у вигляді комах, фруктів, вони можуть додати подарунку ефекту несподіванки.

День народження в ігровій кімнаті - подарунок і відпочинок для дітей

День народження в ігровій кімнаті – подарунок і відпочинок для дітей

Також потрібно оригінально подати подарунок – мені знайомі дарували невеличкі речі у маленькій коробочці, яку поміщали як матрьошки у більші і більші і останній картонний ящик був метрової величини. Також мені раз подарували футболку, яку “закопали” у 10 кілограм конфет у великому ящику. Ніби цукерки дарували, а все ж справжній подарунок був не на виду. Моя знайома подарунки не купує, а робить своїми руками – теж оригінальний подарунок(тут потрібно бути професіоналом, щоб не дарувати якусь кустарщину).

Також потрібно враховувати те, що людина насправді хоче. Іноді людина із ввічливості каже, що нічого не хоче, нічого їй не потрібно. І в цьому випадку потрібно просто зрозуміти, що насправді потрібно подарувати – у випадку успішної покупки подарунку емоціям не буде меж.

Цей чудовий фонтан - подарунок місту і відпочинок для людей

Цей чудовий фонтан – подарунок місту і відпочинок для людей

Подарунки – це відпочинок для душі, це такий самий відпочинок, як курортний (можна безцільно побродити магазинами, ніби шукаючи щось), а вже коли є подарунок, можна сам процес дарування і прийому подарунку перетворити у відпочинок – коли в колі родини емоції на подарунок покажуть рівень старання того, хто дарує.

Я вже не кажу про те, що подарунки можна шукати на курортах, ярмарках, в туристичних поїздках. Подарунки і відпочинок чудово пов’язуються між собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.