Організація відпочинку для багатьох людей

Щастя – не тільки брати щось від життя, а й дарувати. Ми відвідуємо різні святкування із сім’єю, щоб відпочити – міські концерти, фестивалі, весілля. Але часто нам потрібно не тільки розслабитися, а й організувати святкування для інших.

Організація відпочинку для багатьох людей

Нагоди організації свята

Купала-фест в Івано-Франківску на Івана Купала в 2014 році

Купала-фест в Івано-Франківску на Івана Купала в 2014 році

Нагоди можуть бути різними – організація дня народження, весілля, презентація магазину, організація міського концерту чи партійного свята, навіть маленький парк атракціонів чи батут вимагає хорошої музичної організації. Хто знає, яка нагода його чекає, а попрацювати потрібно буде.

Обладнання для святкування та організація безперебійного живлення

Міні-атракціон - дитячі ланцюжки

Міні-атракціон – дитячі ланцюжки

Обладнання для масових подій краще орендувати – сцена, музичне обладнання, атракціони. Звичайно, святкування вимагає електроживлення. Але в наші часи електричне живлення нестабільне, і його взагалі може не бути.

На успішність події впливає багато факторів – від таланту організатора до якості апаратури, потрібно все передбачити, тому необхідно подбати про прокат електростанції.

Можна собі уявити таку картину – глядачі, учасники шоу, яке ви організували, тільки “розігрілися”, розслабилися, як пропадає електрика. А з відсутністю подачі електрики пропадає настрій, свято завершується і всі розходяться. Такий сценарій потрібно заздалегідь передбачити і у випадку, коли електрика зникне, перехід на запасне джерело живлення перейде за декілька секунд. Тому генератори живлення потрібно взяти напрокат (вони дуже дорогі, тому для епізодичних святкувань їх купувати немає сенсу), подивитися на дизельні та бензинові генератори можна на http://rentalconst.com.ua/energiya, також важливо те, що на фірмах, які здають в оренду подібне обладнання, є спеціалісти, які допоможуть у виборі та монтажі генераторів. А це складні прилади, яким потрібне професійне обслуговування. Крім того, якщо орендоване обладання зламається, його не потрібно ремонтувати, оскільки фірма відповідає сама за справність генераторів живлення.

Купала-фест 2014 в Івано-Франківську на пасічнянському “Німецькому” озері

Купала Фест в Івано-Фраківську в 2014 році

Купала Фест в Івано-Фраківську в 2014 році

Один із заходів, який вимагав серйозного електропостачання і хорошої організації – Купала-фест, який відбувався в 2014 році на озері в мікрорайоні Пасічна в Івано-Франківську в 2014 році.

Там на великій площі були проведені змагання з армреслінгу, виступи спортсменів військово-історичних клубів (історичні бої), конкурс купальської красуні, майстеркласи для дітей і дорослих, концерт на великій сцені, був міні-лунапарк атракціонів, ярмарка сувенірів, численні кафе із гарячими стравами.

Концетр на Купала Фест в 2014 році

Концетр на Купала Фест в 2014 році

В 2015 році такого дійства не відбулося, хоча багато інтернет-видань передрукували програму святкування Купала-Фесту 2014 року на 2015 рік і люди, які звикли довіряти рекламі в інтернеті, прийшли на пасічнянське озеро, на якому нічого не було. Хоча ідея була хорошою, може варто організувати подібний фестиваль Купала Фест в 2016 році, хоча хто знає що буде через рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.