Оптова торгівля крупами та сухофруктами – МТН ТРЕЙД

Українські крупи ціняться у всьому світі

Українські крупи ціняться у всьому світі

Перспективи України в агропромисловому секторі практично безмежні. У нас не тільки є відповідні ресурси, а й вікові традиції для вирощування злаків та фруктів. Тепер ще й відкриваються нові ринки збуту – як європейські, так і азіатські. Великий оператор оптової торгівлі фруктами – підприємство МТН Трейд з офісом в Києві.

Оптова торгівля крупами та сухофруктами

Підприємство МТН Трейд  http://mtntrade.com.ua/ має всі можливості для зберігання і транспортування продукці – склади в Києві, транспорт, який працює за налагодженою схемою, багатолітню репутацію.

З фініків виходять чудові сухофрукти

З фініків виходять чудові сухофрукти

Вся продукція, а це перлова ячмінна крупа, вівсяні пластівці, макаронні вироби, крупа ячмінна ячнева, рис басматі, крохмаль екстра, кам’яна сіль, довгозернистий рис, пшенична мука, шліфоване пшоно, манна, гречана, пшенична, кукурудзяна крупи, різноманітні сухофрукти (ізюм, фініки, арахіс, кеш’ю) та інша продукця проходять провірку і сертифікацію у спеціалізованих лабораторіях. Доставка здійснюється у всі області України. Запрошуються до співпраці фермери та агрофірми України, які готові надавати якісну продукцію за взаємовигідними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.