Блог російського ізраїльтянина

Вечір над Тель-Авівом

Вечір над Тель-Авівом

Нещодавно на просторах Інтернету знайшов молодий, але цікавий блог, який називається “Про Ізраїль та про все на світі” www.israelblog.co.il

Блог російського ізраїльтянина

Блоги про подорожі

В Ізраїлі дуже багато вихідців з СРСР, вони не тільки російськомовні, а й дуже близькі нам, громадянам СНД за культурою та мисленням. Я полюбляю в Інтернеті шукати блоги на тематику подорожей. Але особливо цікавими є блоги, які не тільки розповідають про щось, а ще й передають особисте ставлення до подій. Можна сказати, що блоги як особисті щоденники, передають емоції і заставляють задуматися – якщо не над якоюсь проблемою, то над своїм життям.

Руїни Кесарії

Руїни Кесарії

Я знаю декількох топ-блогерів з ізраїльським громадянством, вони пишуть дуже цікаво. Це люди, які багато подорожують і вміють викласти інформацію так, як було б цікаво нам, також вихідцям з Радянського Союзу. Крім того, це люди широкого мислення, які пишуть статті на різноманітні теми. Один з таких цікавих блогерів описує життя, традиції та відпочинок в Ізраїлі.

Блог про Ізраїль та про все на світі

Автор блога – сімейна людина, яка любить відпочивати з дітьми – в ігровій кімнаті, на пляжі, обговорюються садочки, школи. Мене за живе взяла стаття про батьків, які забувають дітей в автомобілях на жарі і маленькі громадяни дуже від цього страждають, навіть є летальні випадки. Так що візьміть на замітку – залишати дітей потрібно під наглядом, навіть якщо йдеться про зачинений автомобіль.

Та і в цілому багато інформації про життя в Ізраїлі – особливості проживання, ресторани, ізраїльську армію, яка є дуже важливою у цій країні, яка постійно воює.

Печери в Кумрані

Печери в Кумрані

Мені сподобалася стаття про популярний зараз термін “ніщеброд”. Мені завжди здавалося, що це назва людини, до якої зневажливо ставишся. А виявляється “ніщеброди” це ті, хто зневажає всіх, хто бідніший за нього, а сам намагається здаватися багатшим і хизується своїми речами, які він, як правило, сам бере в кредит, не маючи достатньо коштів, щоб оплатити дорогі речі одразу. Одним словом, цим словом можна назвати того, хто хоче здаватися багатим і критикує всіх лишень для того, щоб самому піднятися у своїх очах.

Цікава стаття про справжній ізраїльський хумус – єврейську закуску з нутового (горохового) пюре. Рецептів виготовлення цього блюду багато, однак важко знайти той, який дійсно традиційний, а отже найсмачніший.

Блог своєю назвою говорить, що основа його інформації про Ізраїль, однак, очевидно на перспективу він ще й містить додаток “про все на світі”. Так що є куди розвиватися, будемо очікувати на нові цікаві статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.