Велодень в Івано-Франківську 2015

Велосипедисти на вулиці Лепкого

Велосипедисти на вулиці Лепкого

Велосипеди набувають все більшою популярності в Івано-Франківську – дороговизна пального заставляє все більше людей пересуватися на двоколісному транспорті. Крім того, велосипеди – це розвага для дітей і підлітків, в літню пору вони всюди. Тим більше, що в Івано-Франківську почали робити всюди велосипедні доріжки. Хоча в Івано-Франківську культура руху така, що ніхто не заперечує, коли велосипедист їде по тротуару. Івано-Франківськ – зручне місто для велосипедистів. І околиці цікаві – чого варті тільки Вовчинецькі гори з облаштованими (і не облаштованими) велосипедними маршрутами. Тут, на Вовчинцях, катаються навіть взимку – велосипедний спорт цілорічний.

Велодень 2015 в місті Івано-Франківськ

Велодень 2015 - велоколона

Велодень 2015 – велоколона

В Івано-Франківську 30 травня 2015 року відбувся Велодень. Біля тисячі велосипедистів стартували від білого будинку на вул.Грушевського, проїхалися вулицями міста і свій пробіг завершили біля міського озера. На площі біля міського озера проходили конкурси, майстер-класи. Минулого, 2014 року Велодень завершився великими змаганнями на Вовчинецьких горах. Цього року святкування не було настільки масштабних, хоча все одно помітним – колона велосипедистів розтягнулася на декілька кілометрів, на деякий час паралізувавши рух в місті.

Велосипедний кавовий прилавок

Велосипедний кавовий прилавок

Їхали не тільки на велосипедах – було помічено веломобілі, велоприлавок для хотдогів, навіть електроскутер Seagway. Звичайно, були велосипедисти, які хотіли виділитися – у мохнахих шапках, дивних приземкуватих велосипедах.

Зараз в Івано-Франківську більшає магазинів з велосипедами, велосипедних майстерень. Це діяльність, яка, всупереч кризі росте, а не зменшується, не зважаючи на значне подорожчання велосипедів від курсу долара – на автомобілі пересуватися все одно дорожче. Була б тільки хороша погода – наш клімат не дуже сприятливий для частих велопрогулянок.

Парковка для велосипедів в Івано-Франківську

Парковка для велосипедів в Івано-Франківську

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.