Відпочинок у Моршині

МістоМоршин – це відомий оздоровчий курорт, який розміщується у гірській місцевості в Львівській області на межі з Івано-Франківською областю. Місто невелике, більшість населення (всього тут проживає біля 6000 мешканців) працює в санаторіях або на підприємствах, які видобувають мінеральну воду. Поряд з містом розміщуються три основних родовища мінральних вод, які відрізняються один від одного за властивостями.

Місто поділене на дві частини рікою Березницею. На одному боці знаходиться приватний сектор, санаторії, а також велика бальнеологічна лічниця. Друга частина – це лісопаркова зона, яка тягнеться на багато кілометрів. Головною туристичною пам’яткою міста є бювет з мінеральною водою. В місті також є старий бювет, який в даний час не використовується.

План

Карта Моршина

На відміну від більшості інших курортних міст, де є старовинна архітектура, музеї, головною туристичною пам’яткою є місцева природа, чисте гірське повітря, і красиві пейзажі околиць. Саме місто знаходиться на висоті 430 метрів над рівнем моря, і, відправившись у пішохідну прогулянку в ліс, можна подивитися на різноманітні рослини, можна зустріти білку чи іншого лісового мешканця. Хоч курорт Моршин і не знаходиться безпосередньо в Карпатах , однак гори розміщені неподалік і в місті можна побачити красиві карпатські пейзажі.

З міста проводяться екскурсії до фортеці Тустань, на гору Говерлу, до Синевірського озера, на термальні джерела Закарпаття. Неподалік є скелі Довбуша (село Бубнище поблизу міста Болехів). Неподалік – найбільший гірськолижний курт у Східній Європі Буковель, де є багато зимових і літніх атракціонів (гірські лижі, гірськолижні підйомники, велосипеди). Неподалік водолікувальні курорти Трускавець та Східниця. Неподалік – Закарпатська область, де багато старовинних замків та курорти із водолікувальними джерелами. Можна відвідати місто Львів, у якому збереглося багато архітектурних пам’яток.

Сполучення із містом хороше, місто знаходиться на дорозі, яка веде з Івано-Франківська до Львова і проходить через місто Стрий (інша, коротша дорога з Івано-Франківська до Львова проходить через Рогатин і Перемишляни). Також до міста можна доїхати залізничним потягом.

Подивитися на санаторії Моршина, отримати інформацію про відпочинок та лікування на цьому бальнеологічному курорті можна за посиланням

https://edward-tour.com/uk/city/morshin/

Скелі

Скелі у Бубнищі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.